Ako na festival?

Festivalová móda

Súčasťou slnečného leta a prázdnin sú bezpodmienečne hudobné festivaly, ktoré každoročne lákajú plno návštevníkov. Niektoré sú do konca tematické a ľudia svoje outfity prispôsobujú danej téme. Trendom posledných rokov nie sú obyčajné šortky, tričko a tenisky.

Festivaly predstavujú miesto, kde sa človek cíti ako na promenáde a chce vyniknúť. Vybrali sme tri outfity, ktoré obsahujú tri odlišné prvky, ale každý z nich má niečo do seba. Inšpirujte sa!

Metalické odlesky
Čipka patrí len na špeciálne udalosti? To si teda nemyslíme! Môže byť aj súčasťou kaki ľahkých šiat, v ktorých sa budete cítiť hlavne pohodlne. V horúčavách sú šaty jedným z najpraktickejších kúskov. Skvelým doplnkom na festival môže byť batoh a sandále, napríklad v metalických farbách, ktoré sú stále aktuálne. Ešte nezabudnúť na okuliare a outfit je na svete!

Ľudový motív
Návrat k ľudovým motívom na blúzkach a šatách sú momentálne veľkým hitom. Predstavujú návrat k tradíciám a ako sa vraví tradície treba udržiavať. Využili sme to aj v prípade bieleho crop topu, ku ktorému ľahko zladíte šortky s nízkym pásom a jednoduché sandále. Slamená listová kabelka s brmbolcami celkový dojem oživý a pridá šmrnc.

Jednoducho sukňa
V sukni na festival? Áno, lebo leto! V lete sa môže všetko aj akákoľvek absurdnosť. K tomu už len pridať originálne tričko, klasické tenisky a môžete užívať západ slnka na tráve pri počúvaní svojich obľúbených interprétov.

1.outfit:; https://www.zoot.sk/polozka/327486/kaki-saty-s-cipkovanymi-detailmi-only-raya; https://www.zoot.sk/polozka/323181/sandale-v-bronzovej-farbe-snaha-rio-160; https://www.zoot.sk/polozka/315344/vak-v-bronzovej-farbe-pieces-eloise; https://www.zoot.sk/polozka/300648/cierne-unisex-slnecne-okuliare-s-detailmi-v-zlatej-farbe-chpo-casper

2.outfit:; https://www.zoot.sk/polozka/320654/modre-riflove-sortky-s-nizkym-pasom-a-potrhanym-efektom-tally-weijl; https://www.zoot.sk/polozka/323808/biely-crop-top-s-vysivkou-miss-selfridge; https://www.zoot.sk/polozka/285861/modro-kremove-damske-kozene-sandale-tommy-hilfiger; https://www.zoot.sk/polozka/323136/bezova-slamena-listova-crossbody-kabelka-s-brmbolcami-nali; https://www.zoot.sk/polozka/309032/cierne-okruhle-unisex-slnecne-okuliare-s-detailmi-v-zlatej-farbe-komono-vivien

3.outfit: https://www.zoot.sk/polozka/314312/kremovo-modra-pruhovana-sukna-zoot; https://www.zoot.sk/polozka/197067/biele-damske-tricko-zoot-original-festuj-festuj-vykrucaj; https://www.zoot.sk/polozka/204033/cervene-unisex-tenisky-converse-chuck-taylor-all-star-3; https://www.zoot.sk/polozka/306396/cervena-kozena-crossbody-listova-kabelka-zoot; https://www.zoot.sk/polozka/311912/modre-unisex-slnecne-okuliare-so-zrkadlovymi-modrymi-sklami-izipizi-c

Ostatné: www.zoot.sk; www.topankovo.sk; www.asos.com

Autor: AVE