Aké trendy kraľujú tejto zime?

Aké trendy kraľujú tejto zime?

Konečne aj na Slovensko dorazila zima ako sa patrí. Asi to nie je každému po chuti, ale zas ku koloritu našej krajiny a zemepisného pásma to patrí. A navyše, čo je skevelé, striedanie štyroch ročných období zaručuje pestrý šatníkový arzenál. Čím by sme ho mali nabiť túto sezónu?

 

Kožuch
Ale neľakajte sa. Nie ten pravý, ale samozrejme umelý. Aj keď je pravda, že v dobrom second hande zoženiete parádne kožuchy za zlomok ceny a navyše nikoho nič nebolelo. A rozhodne je to ekologickejšia cesta ako si vybrať nový z umelých vlákien. Úplne ako z módneho časopisu budete vyzerať, keď si k nemu vezmete džíny so skrátenou dĺžkou nohavíc.

 

Nohavicové kostýmy
Zažívajú veľký comeback. Samozrejme v duchu doby je lepšie voliť tie oversize alebo pre odvážnejšie je ešte stále aktuálny trend nohavicového kostýmu v pyžamovom duchu. Ten by mal byť z lesklej látky a strihom pripomínať typický úbor na spanie.

 

Biele topánky
Áno, znie to trochu divne, ale žiaľ 80-te a 90-te roky sú stále v kurze. Ale vôbec sa toho netreba báť. Pokojne ich skombinujte s viacerými bielymi kúskami- napríklad svetrom, opaskom a modtými džínami a uvidíte, že to bude mať šmrnc a iskru.

 

Zdroj: AVE
Foto: pinterest.com