Naše tipy

Aké plavky sadnú ženám krv a mlieko, radí štylistka

Lichotivý strih horného dielu plaviek rozloží váhu pŕs obdarených dám medzi hrudník a ramená, vďaka čomu všetko krásne drží na svojom mieste aj vtedy, keď sa prudko vynoríte z vody.

Štylistka značky Triola Žaneta Ilutanová odporúča ženám krv a mlieko špeciálnu podprsenku, ktorá má tenko vystužené košíčky zošité T-švom. „Takéto košíčky upevnia prsia v ideálnej výške a sformujú zvodný dekolt, aj keď vás trápia ťažšie prsia či ich asymetria,“ upresňuje.

Obdarené dámy vedia, že keď raz nájdu značku, ktorá ich podrží, sú jej verné celé roky. Práve preto sú plavky Triola medzi nimi také obľúbené. Ich výrobca myslí na naše prednosti od veľkosti A až po K s obvodmi od 70 do 105. Plavky sú z kvalitného materiálu, ktorý prežije dlhšie než jednu sezónu. Ich ramienka sú dostatočne široké a výškovo nastaviteľné, takže sa nezarezávajú do pliec.

Plavky pre väčšie bruško
Dvojdielne plavky sa hodia aj dámam  s väčším bruškom, stačí len siahnuť po spodnom diele s ľubovoľne nastaviteľným pásom. Bezpečne ukryje nielen bruško, ale aj strie a prípadné jazvy. Báť sa nemusíte ani farieb – veľmi dobre vyzerajú tmavé plavky s farebným pásom alebo farebné nohavičky s tmavým pásom.

Kombinujte to najlepšie pre vás
e-shope Trioly si dvojdielne plavky vyberie plavky každá žena – či už krv a mlieko alebo aj útlejšia. Navyše si môžete vrchný a spodný diel plaviek skombinovať presne podľa vašich predstáv a proporcií, takže si na pláži nemusíte dávať pozor na nepekné zárezy a vo vode na nepríjemné trapasy. Neosmelíte sa do dvojdielnych? Vyberte si kvalitné jednodielne plavky pre moletky.  Triola má jednoducho rada všetky ženy, ktoré si chcú život užívať so všetkým, čo ponúka!

 

To Top