…aj v sezone jar/leto 2014 prinaša značka GATE štýlove veci za najlepšie ceny

Populárna značka GATEprichádza v novej sezóne so širokým spektrom oblečenia, obuvi, zmyselných nohavičiek i podprseniek a doplnkov, ktoré sú v kurze. V GATEnájdete všetky kľúčové trendy sezóny, a to v dámskej i pánskej kolekcii.

Úplný základ sú džínsové kúsky. Vestičky a skrátené bundy teraz prichádzajú s nášivkami či v kombinácii s čipkou. Tradičným bestsellerom sú obľúbené džínsové šortky. Jar je hlavne o kvetinových potlačiach, ktoré objavíte na blúzkach, topoch i úpletových a vzdušných šifónových šatách, ktoré dodajú celkovému looku romantický nádych. Vašu nežnosť a éterickosť určite podčiarkne aj čipková minikolekcia. Značka GATE do nej zahrnula nielen rozkošné topy, tielka, blúzky, plavky, ale aj tričká, mikiny či šortky. V ponuke sú už klasicky zvieracie motívy a štýlové oblečenie inšpirované prírodou. Tá prináša nekonečno možností.

Svoj šatník určite nezabudnite doplniť o tričká s numerickými varsity motívmi, potlačami nesúcimi logá a nápaditými textovými potlačami. Outfitom ľahko vyjadríte svoju náladu. V kurze sú i potlače so zrkadlovým efektom, ktoré pútajú pozornosť a pomôžu vyniknúť v dave. Keď teploty pôjdu nahor – zažiarte v plážových kúskoch značky GATE: neónových, kvetinových, ornamentových, volánikových alebo metalických plavkách. Úplným hitom pre slnkom zaliate dni sú modely s námorníckou potlačou. Nie sú to však len tradičné námornícke pruhy. Nápadito ich dopĺňa potlač kvetín na sukniach a plavkách. Je to čerstvý vietor do šatníka v sezóne jar/leto 2014.

 

Z farieb v novej kolekcii dominujú pastelové i svieže letné odtiene azúrovo modrej, ružovej i kráľovnej leta, a to nevinnej bielej. To však nie je z ďaleka všetko. GATE ukazuje, že trendy sa dajú kúpiť za najlepšie ceny. Značka veľmi rýchlo reaguje na všetky podnety z najvychytenejších svetových módnych prehliadok a prináša ich do svojich predajní.