Aj v lete nám môže byť zima

Žiaľ alebo našťastie žijeme v zemepisných šírkach, kde sa mení počasie rýchlejšie ako jednotlivé časti dňa. Potom človek nemá na výber a len bezradne stojí pred skriňou a premýšľa, čo si ráno obliecť. Aby nepremokol do nitky, aby ho neofúklo, aby neprechladol, aby bol v pohode.

Navyše ak to nesprávne odhadneme celý deň potom so sebou nosíme svetre, bundy, saká. Riešenie pritom existuje. Je šik a stopercentne praktické. Musíte si jednoducho obliecť kríženca.

Kombinácia období

Užiť si letné oblečenie a pritom nezamrznúť? Je to jednoduché. Stačí sa inšpirovať takzvanými „fall collections“. Ide o kolekcie, v ktorých nájdete zmesku jesenného a letného oblečenia. Jedno s druhým sa nádherne kombinuje, vyzerá to zaujímavo, sviežo a navyše je to aj praktické.

 

Čo s čím

Aby ste kráčali v stopách najnovších trendov je nevyhnutné vlastniť minimálne jedny luxusné športové topánky. Myslia sa tým tenisky. Ale nie obyčajné. Tieto musia byť krásne! Vyzdobené, na platforme, farebne. Skrátka šperk. Tie si pokojne môžete obliecť k elegantnému kostýmu, dlhým hodvábnym šatám alebo k maxi sukni. Pretože mať nohy v teple a suchu je základ!

Druhý v poradí je sveter. Nie hrubý a hutný, aký sme zvyknuté nosiť v zime. Má to byť sveter s pomerne perforovaným vzorom, z jemnej priadze alebo háčkovaný. Najlepšie ak je z prírodných materiálov. Ten si pokojne hoďte na  sukňu. Obtiahnutú nad kolená.

 

Detaily

Pred chladom uchránia, a zároveň sa v nich neuvaríte, aj balónové rukávy. Mali by byť dlhé a vzdušné. Rovnako nezabúdajte na šatku, ktorá je nielen výbornou výzbrojou v prípade, že sa ochladí, ale navyše dokáže uchrániť vlasy pred dažďom.

 

 

Zdroj: www.m-missoni.com, www.facebook.com, aroundlamode.com, www.style.com, www.fashiongonerogue.com, www.spottedfashion.com, priscillasmodels.wordpress.com, shoppingdam.com, bombod.com, forums.thefashionspot.com, www.dressful.com