AJ MALÉ GESTO DOKÁŽE VEĽKÉ ZMENY

Kedy, ak nie teraz? Kto iný, ak nie my všetci spoločne? Pandémia COVID-19 a s ňou spojená vlna lockdownov jednoznačne negatívne prispieva k nárastu prípadov domáceho násilia. O to viac je dôležité túto tému pripomínať a podporovať aktivity, ktoré pomáhajú riešiť tieto celospoločenské negatívne dopady. Avon teda predstavuje nové symboly vyjadrujúce podporu ženám, ktoré prechádzajú neľahkými chvíľami života.

 

Tohtoročnej charitatívnej symbolickej kolekcii dodáva lesk tiež ambasádorka projektu Simona Salátová, ktorá už dlhé roky inšpiruje ostatné ženy, ako sa vyrovnať s domácim násilím, ktorým si sama prešla. Dlho som sa o mojom príbehu bála hovoriť, ale myšlienka a boj, do ktorého sa Avon pustil ma úplne presvedčila, že to stojí za to. Že stojí za to pomáhať, zdieľať svoje trápenia a nezatvárať oči pred bojmi rodín, ktoré si samé nevedia pomôcť. Lebo raz možno budeme potrebovať pomoc aj my a bude skvelé mať pocit, že sa máme na koho obrátiť.“

Naša pozornosť tento rok smeruje na klopy a goliere, pretože práve tu sa Avon symboly proti domácemu násiliu vynímajú najlepšie. Nosenie symbolov je navyše inšpiratívnym prejavom spolupatričnosti upozorňovať a pomáhať v boji proti domácemu násiliu. Pridajte sa! Kontaktujte svoju Avon Lady, Avon Gentlemana alebo navštívte e-shop www.avon.sk. Avon symboly proti domácemu násiliu sú v ponuke katalógu od mája až do konca roku 2021. Ak si neviete vybrať medzi glazúrovaným a krištáľovým, urobte si radosť oboma. Avon sa zaväzuje, že z každého predaného Avon symbolu venuje finančné prostriedky na boj proti domácemu násiliu. Spolu tak tvoríme lepší svet.

Zdroj: Jana G.