Adrián Mrva – profesionálny fitness inštruktor a výživový poradca.

Bývalý vrcholový hádzanár a za posledných 15 rokov aktívny nadšenec fitnes tréningu a zdravej výživy. Záľuba sa pred 7 rokmi zmenila v jeden deň na profesionálne trénerstvo – prišla ponuka na pozíciu hlavného trénera do LifeGym Fitness centra v  P. Biskupiciach a taká ponuka sa neodmieta. Počas ďalších 6 rokov v tomto fitku prišli desiatky  klientov a s nimi obrovské množstvo skúseností, ktoré ho naučili rešpektovať tú najdôležitejšiu zásadu ako byť úspešný tréner – princíp individuality ľudského tela tak po fyzickej ako aj po metabolickej stránke. Práca trénera a poradcu je v jeho prípade už skôr o mentálnom coachingu klientov.

Dopracovať sa k vytúženej postave neznamená len jesť bio potraviny a cvičiť. Veľa krát je to o správnej hormonálnej optimalizácii, o detailoch vo výžive a hlavne o vhodnom nastavení tréningového procesu.

V práci sa považuje za detailistu a to isté vyžaduje aj od svojich klientov. V spojení s modernými technológiami, ktoré využíva na kontrolu celého procesu (napr. ultrazvukové meranie podkožného tuku) si tak vie odsledovať správnosť svojich odporučení.

Adrián Mrva bude online už  31. mája 2016 o 11.00 hodine a teší sa na vaše otázky.

Adrián Mrva