ADRENALÍN V ŽILÁCH I NA POKOŽKE. Ukončená súťaž!

Myslíte si, že poznáte AVON? Naozaj?! Vedeli ste, že Avon za posledných 20 rokov zaregistroval viac než 700 patentov? Kozmetický gigant, samozrejme, nezabúda ani na mužov. Práve pre nich je určená rada vôní Full Speed. Adrenalín a rýchlosť vystihujú jedinečnú ponuku, z ktorej si vyberú aj tí najvyberavejší.

#WatchMeNow #SledujteMa #AvonIsChanging #AvonSaMeni

 

Avon ponúka širokú škálu parfumov aj pre pánov plnú jedinečných a osobitých tónov. Stačí si vybrať ten správny, ktorý vás najlepšie vystihuje. Obľúbená kolekcia Full Speed nikdy nesklame. Obohaťte svoj outfit jedinečnou vôňou a dodajte tak svojmu looku patričný šmrnc.

 

Full Speed Gamer EDT
Objem: 75 ml
Bežná cena: 23,50 €

Čo ak by ste mohli pocítiť vzrušenie z virtuálnej reality naživo? V Avone po prvýkrát použili umelú inteligenciu na vytvorenie vône, ktorá prenesie vzrušenie z virtuálnych hier do skutočného života. Omamné vonné esencie z ružového grepfruitu, rebarbory, oleja a indonézskeho pačuli dokonale podtrhnú jedinečnú osobnosť každého muža.

 

Full Speed Virtual Adrenaline EDT
Objem: 75 ml
Bežná cena: 23,50 €

Nebojíte sa výziev? V tom prípade je Full Speed Virtual Adrenaline určený priamo pre vás! Vôňa je inšpirovaná šumivým energetickým nápojom, ktorý je kombinovaný s tónmi oslnivého jantáru. Buďte pripravení čeliť akejkoľvek výzve!

 

Full Speed Max Turbo EDT
Objem: 75 ml
Bežná cena: 23,50 €

Full Speed Virtual Adrenaline predstavuje dokonalú harmóniu vôní, čím vyniká medzi ostatnými. Aromatické a moderné tóny odhaľujú silný základ bergamotu s dotykom štipľavého korenia a tónmi povzbudivého pižma.