A je tu stužková!

stužková

Stužková je za dverami a s ňou aj potreba nájsť tie správne šaty, topánky aj doplnky. Spoločenské šaty nie sú bežnou vecou, preto je dôležité si vybrať ideálny typ šiat pre vašu postavu.

Okrem strihu je na výber celá škála vzorov a potlačí. Ak ste tip, ktorý prereruje klasiku, je viac než isté, že šaty, ktoré si na stužkovú kúpite ešte využijete na niekoľko spoločenských príležistostí. Naopak ak túžite šokovať, pokojne vyberajte farebné, alebo vzorované modely. Dĺžku šiat prispôsobte vašej postave, na stužkovú sú rovnako fajn dlhé aj krátke šaty.  „Stužkujúca“ dáma však nie je jediná, kto musí v deň „S“ vyzerať dobre. Rovnako dôležité sú aj šaty jej mamy. Tá by mala voliť jednoduchšie, menej nápadité modely. Hlavnou hviezdou večera totiž ostáva jej dcéra. Rovnako ako šaty sú na stužkovú dôležité aj doplnky a topánky. Obuv by mala byť predovšetkým pohodlná, chystáte sa totiž pretancovať celú noc.

Pripravila: Nina Murárová
Fotografie: ilustračná fotografia-pinterest.com
Produkty: Fialové šaty Cellbes.sk, telové lodičky Cellbes.sk, dlhé červené šaty Sugarbird, čierne lodičky s vybíjaním Twin-Set, náušnice Engelsrufer, šedé šaty La Femme, dlhé čierne šaty Twin-Set, choker Takko, krátke vzorované šaty Sugarbird