5 vecí, na ktoré treba myslieť pred letom

5 vecí, na ktoré treba myslieť pred letom

Či už vo vás blížiace sa leto vzbudzuje túžbu popracovať na svojej postave, aby ste sa v plavkách ukázali v plnej krásne, alebo na sebe pracujete po celý rok, tento článok vám pripomenie na čo všetko by sme nemali zabudnúť ešte pred tým, ako nás horúce letné lúče vyzlečú z hrubej vrstvy oblečenia. Že vám niektoré procedúry a tipy ani nenapadli? 

Redukčné kúry
Ak patríte medzi neustálych bojovníkov s váhou a slovo jo-jo efekt je vašou nočnou morou, redukčné kúry vo vás vzbudzujú synonymum akéhosi nutného zla. Uvedomujete si, že vaša postava by redukčnú kúru zniesla, avšak na trhu je ich množstvo a mnohé z nich sú cenovo nedostupné. Nechajte sa inšpirovať práve ponukou zľavových kupónov. Vyberáme pre vás pravidelne len tie najobľúbenejšie a názory zákazníkov, ktorí tieto kúry vyskúšali si viete prečítať ešte pred ich kúpou. Nekúpite tak mačku vo vreci! Krabičkové diéty, redukčné niekoľkotýždňové diéty či doplnky, podporujúce redukciu hmotnosti. Mnohí naši zákazníci nedajú dopustiť na 5 dňový program ExpressDiet, pri ktorom sa o nič nemusíte starať. 5 dní, 4 jedlá denne, chutné a zároveň účinné potraviny v boji s tukmi. Ako zdravý doplnok do stravy skúste tiež chia semienka a zelený jačmeň na doplnenie vitamínov.

Cvičenie môže byť aj zábava!
Nebaví vás jednotvárne cvičenie? Začali ste už asi miliónkrát a nikdy ste pri ničom nevydržali? Práve zľavové kupóny predstavujú ideálny spôsob, ako si môžte jednotlivé športy i druhy cvičení vyskúšať bez toho, aby vás hneď čakala ročná viazanosť. Máte tak možnosť vyskúšať si rozličné druhy cvičení a nájsť si to pravé pre vás. Chcete si vyskúšať cvičenie vo fitness centre pod dohľadom skúseného trénera? Alebo budete radšej cvičiť v pohodlí ženského kruhového tréningu? Vždy ste túžili vyskúšať si box, ale neboli ste si istí, či to kondične zvládnete? Oslovil vás ladný pole dance či air fly v plachtách? Vyberte si aktivitu, ktorá vám pomôže získať telo snov a to spôsobom, ktorý vás bude baviť.  Vyskúšajte napríklad Flowin prívetivý ku kĺbom, bedminton, dynamický pilates, prípadne spojte príjemné s užitočným a prekvapte svoju polovičku a zapíšte sa na kurz pole dance.

Zbavte sa celulitídy
Celulitída je strašiakom nielen plnších, ale aj štíhlych žien. Nie je teda závislá ani od váhy, ani od veku. Tento nepríjemný fenomén bezpochyby súvisí s nesprávnym životným štýlom, na ktorom treba popracovať, aby sa dámy v lete nehanbili obliecť si obľúbené šaty či prejsť sa v nových plavkách po pláži. V ponuke je množstvo bezbolestných a neinvazívnych procedúr, ktoré zmierňujú prejavy celulitídy.Výborným a príjemným prostriedkom odbúrania toxínov z tela a zlepšenia prekrvenia tkanív môže byť manuálna lymfodrenážna masáž.

Vytvarujte si postavu
Krásna postava je pevná postava. Docieliť efekt vytvarovanej postavy je možné aj bez nekonečných hodín strávených v posilňovni. Doprajte si pravidelné návštevy vybračnej plošiny a budete prekvapený ako nenáročne vaše telo cvičí samo! Procedúra, po ktorej ste túžili,sa stáva dostupnou. Ak potrebujete rýchle výsledky, vyskúšajte neinvazívnu laserovú liposukciu LipoLaserom s lymfodrenážou zadarmo ako darčekom. Lipolaser vám pomôže schudnúť až o 2 konfekčné veľkosti.

Starostlivosť o pokožku a vlasy
Pred tým, ako začnete vystavovať svoju pokožku intenzívnym slnečným lúčom je podstatné, aby ste jej dopriali tú správnu výživu. Kozmetické výrobky ale i špeciálne kúry pokožku posilnia a pripravia na slnečné lúče. Ak sa chceme slniť bez zdravotných komplikácii, mali by sme sa podrobiť vyšetreniu znamienok. Myslíme aj na túto stránku starostlivosti o zdravie a nájdete u nás vybrané vyšetrenie v dermatologickej ambulancií DentaDerm. Pred vystavením vašich vlasov priamemu slnku by ste nemali zabudnúť posilniť ich špeciálnou vlasovou kúrou. Môžete tak zabrániť ich trvalému poškodeniu. Vlasové zábaly, kúry či špeciálne prípravky tak môžu vaše vlasy ochrániť a vy si užijete leto s prekrásnymi vlasmi, ktoré budú zdravím žiariť. Čo tak osviežiť svoj vzhľad s letným ombré a novým strihom.

 5 vecí, na ktoré treba myslieť pred letom

 

Uvedených päť tipov predstavuje to, s čím by ste mali začať už teraz na jar, pokiaľ chcete do leta pociťovať pozitívne zmeny. Okrem týchto procedúr je však v ponuke aj množstvo ďalších, ktoré by sme pred letom, alebo aj počas leta nemali zanedbávať. Počas leta je dôležité napríklad aj krásne hladké telo pripravené do plaviek. To docielite epiláciou, ktorá môže byť krátkodobá i dlhodobá- laserová.