5 dôvodov prečo nosiť farebné lodičky

farebné lodičky

Ak to ešte niektorá z vás nepostrehla, túto sezónu určujú trendy najmä farby. A čím je ich viac, tým lepšie. Nebojte sa s farbami experimentovať ani pri obuvi. Farebné lodičky v kontraste s vaším outfitom sú totálnym hitom.

  1. Oživia vás

Aj vy otvoríte svoj šatník a máte pocit, že výrazne prevažuje čierna a béžová farba? Niet sa čomu čudovať. Sú ľahko kombinovateľné a nikdy nevyjdú z módy. Avšak všetkého priveľa škodí. Sivú myšku si na ulici nikto nevšimne. Odhoďte zábrany a siahnite po farebných lodičkách, ktoré rozžiaria každú farbu. Zladiť ich môžete s rúžom, či doplnkami.

  1. Hodia sa ku všetkému

Farebné lodičky sú výnimočné tým, že sú dominantným prvkom outfitu. Už dávno neplatí, že topánky musia ladiť s kabelkou. Skúste ich vyberať podľa farby očí, či laku na nechty. Tak dokážete farebne zvýrazniť vaše prednosti a nemusíte pri nákupe premýšlať k čomu si ich oblečiete. Kombinujte ružovú s modrou, zelenú s oranžovou a podobne.

  1. Budete originálna

Možno tomu neveríte, ale je len málo dievčat, ktoré majú odvahu na niečo také. A pritom nejde o žiadnu extravaganciu. Nosením výrazných lodičiek tak nebudete zapadať do fádneho davu určovaného konvenciami. Lodičky sú pritom detail, ktorý nepôsobí príliš vyzývavo a zároveň máte dostatok priestoru na kreativitu.

  1. Pôjdete s trendami

To, že sú farebné lodičky aktuálnym módnym trendom nedokazujú len móla, ale aj slávne osobnosti. Medzi také patrí aj napríklad nová britská premiéra Theresa Mayová. Na prvý pohľad konzervatívna žena, ktorú mnohí prirovnávajú k Angele Merkelovej má v obľube nosiť výraznú obuv aj do parlamentu. Inšpirujte sa a bez zábran ich noste aj do práce.

  1. Zamilujete si ich

Ak raz okúsite čaro farebných lodičiek, stanú sa vaším „must have“ pri každom nákupe. Obzvlášť ak máte prirodzené sklony nakupovať najmä obuv na podpätkoch. Farebné lodičky pôsobia nanajvýš žensky a pritiahnu oko každého muža. Sú tak rafinovanou ženskou zbraňou, ktorej podľahnete aj vy sama.

Pripravila AVE
Zdroj: asos.com, pinterest.com, hm.com, zoot.sk