4 tipy sandálov, ktoré kraľujú letnej sezóne, viete aké to sú?

Otvorené topánky, alebo sandále patria v lete medzi najobľúbenejší tip obuvi. Sú priedušné a ideálne na každodenné nosenie. Sandále na podpätku oceníte v prípade, že vás v lete čaká oslava, alebo návšteva svadby, takzvané „gladiátorky“ zase vynosíte k šortkám a v ortopedických pohodlne prechodíte celú dovolenku.

Viac o modeloch, ktoré sú aktuálne v kurze prezrádzajú nasledujúce riadky.

 

 

Pohodlné ortopedické

Tento tip otvorenej topánky obľubuje mnoho žien. Vnútro topánky je ortopedicky tvarované, vašej nohe teda zabezpečuje ten najvyšší komfort. V prípade, že si zvolíte model v základnej farbe, jednoducho ho skombinujete s čímkoľvek vo vašom šatníku. Tieto sandále sú ideálne aj na cestovanie, či letnú dovolenku. Bez problémov v nich totiž „uchodíte“ celý deň.

 

Štýlové farebné

Farebné sandále sú letné must-have. Dokonale vyniknú na opálenej nohe a štýlovo doplnia všetky letné stylingy. Aktuálne máte na výber z viacerých modelov. Na nízkej podrážke, na zvýšenej platforme aj na podpätku. Z farieb vyskúšajte oranžovú, fuksiovú, rúžovú, modrú, či zelenú.

 

Nadčasové na podpätku

Sandále na podpätku sú neskutočne elegantné. Dobrou správou je, že ich dnes už nájdete s podpätkami v rôznych výškach. Vyberie si teda aj žena, ktorá na vysoké topánky nie je navyknutá. Pri vysokých sandáloch je tiež dôležité skontrolovať mäkkosť vnútornej stielky a tiež sklon topánky. Ak je stielka mäkká, bez problémov v topánke vydržíte celý deň, večer, či noc. Sklon a výška podpätku zase predurčujú to ako sa vám v topánke bude chodiť. Z farieb je ideálne staviť na nadčasovú béžovú, bielu, alebo čiernu.

 

Trendy gladiatorky

Gladiátorky, alebo sandále so zaväzovaním okolo nohy patria medzi letné, trendové záležitosti. Môžu obsahovať viacero remienkov, kamienky, či rôzne vybíjania. Takéto sandále môžete nosiť s džínsovými šortkami, sukňami, ale aj romantickými šatami, ktorým dodajú nádych rebélie.

Topánky nakúpite v letnom výpredaji na

Autor: Nina M.