3 typy búnd, ktoré by vám nemali chýbať

Tak ako začínajú postupne padať listy zo stromov tak začína klesať aj ortuť v teplomery. Slniečko ešte- kde tu ukáže svoju silu, ale stále častejšie už musíme mať po ruke niečo, čo nás pred chladom ochráni. Aby sme boli pripravení na všetky alternatívy, ktoré si pre nás vrtkavé počasie pripraví, rozhodne by sme mali mať v šatníku zopár kúskov, medzi ktorými môžeme voliť. Tieto 3 sa vám nielenže zídu, ale navyše sú aj trendy.

Trenčkot

Je klasikou ešte z dôb Audrey Hapburn. Nepremokavý plášť, ktorý bude vždy pôsobiť nevšedne vďaka mierne pánskemu strihu, oceníte za každých okolností. Ladí takmer so všetkým. Buď si k nemu dáte jednoduché džíny a bielu košeľu, alebo naopak. Vytvoríte kontrast. Postačia k tomu malé čierne a podpätky.

 

Športovo-elegantná

Veľmi „in“ je v poslednom období takzvaná bombera. Bunda s patentom, ktorý sťahuje spodnú časť a vrchná je naopak voľná. Patent je aj na rukávoch a môže sa objaviť aj v podobe horného lemu okolo krku. Aby ste rozbili jesenné šero, vyberte si farebný kvetovaný vzor v žiarivých farbách.

 

Kožák

Mať aspoň jednu koženú bundu vo svojej skrini sa skutočne oplatí. Nielen kvôli jej odolnosti a schopnosti vydržať roky ako nová. Oceníte určite aj to, že svoj lesk nestráca ani keď sa ošúcha. Má veľmi dobré termoizolačné schopnosti, pretože ide o prírodný materiál. Navyše pri voľbe správneho strihu je sexy a pôsobí mladistvo. Nesmrteľným kúskom je obtiahnutá čierna kožená bunda so zipsom, ktorý dole začína na jednej strane a končí na druhej. Obliecť ju môžete skutočne ku všetkému. Je to ikonický kúsok

 

 

Zdroj: www.julianachow.com, thefabcorner.com, www.houseofmarbury.com, www.thenotvanilla.com, thefashiontag.wordpress.com, womenmoneyandstyle.com, www.asos.com, fashionfinder.asos.com, www.aliexpress.com, wheretoget.it, fashionstyle9.com, www.diefoto.com, thebestfashionblog.com, www.landryamps.com