Súťaže

Žite, snívajte a zažiarte vďaka novej vôni Luminata od AVONu!

Trophy Žite, snívajte a zažiarte vďaka novej vôni Luminata od AVONu!
Vaše žreby
0
Celkový počet žrebov
657
Zostáva dní
13

Spoločnosť AVON Cosmetics predstavuje v exkluzívnej spolupráci s Darou Rolins unikátnu vôňu pre dámy, ktoré chcú žiť, snívať a zažiariť presne ako ambasádorka značky Beauty by Dara!

Pôsobivá vôňa Luminata od AVONu je vhodná pre všetky ambiciózne dámy, ktoré túžia naplno si vychutnávať každú chvíľu a drobné radosti. Táto výnimočná vôňa bola vytvorená Mauriceom Roucelom, celebritným parfumérom, tvorcom bestsellerov ako Be Delicious od DKNY, Celine Dion Sensational a Gucci Envy. Inšpirujúca vôňa predstavuje voľbu žiť svoj život podľa seba.

 

Toaletný parfum Luminata Objem: 50 ml Bežná cena: 27,00 €

Očarujúca kompozícia dámskej vône zvýrazní váš zvodný šarm elegantnou bielou pivóniou, lahodným akcentom šťavnatej hrušky a zmyselnou vanilkou v sladkom aromatickom srdci. Jej intenzívne ovocno-kvetinové tóny vás budú sprevádzať pozitívnou energiou po celý deň. Jedinečná vôňa je symbolom radosti a ženskej odhodlanosti. Novinka vydrží až 8 hodín.

 

V ponuke je aj telové mlieko a Mini toaletný parfum v spreji Luminata v rovnakej vôni.

Telové mlieko Luminata Objem: 150 ml Bežná cena: 7,00 €

 

MINI Toaletný parfum v spreji Luminata Objem: 10 ml Bežná cena: 9,90 €

 

Prevádzkovateľom Vašich osobných údajov je /Gert-bau s.r.o., Gorkého 3, 811 01 Bratislava, IČO: 36 674 435. Odoslaním súťažného formulára dobrovoľne súhlasíte so spracovaním svojich osobných údajov prevádzkovateľom v zmysle § 14 zákona o ochrane osobných údajov a čl. 7 GDPR. Poskytnuté osobné údaje budú spracúvané výlučne za účelom spracovania a vyhodnotenia súťaže. Po 15 dni spracovania súťaže sa osobné údaje zlikvidujú. Poskytnutie osobných údajov, ako aj udelenie súhlasu s ich spracovaním je dobrovoľné a tento súhlas je možné kedykoľvek odvolať na e-maile redakcia@lenprezeny.sk.
zostáva do konca
close

Podmienky a pravidlá súťaže

Pre účasť v súťaži vám stačí uviesť iba svoje meno, priezvisko, adresu, tel. číslo a e-mailovú adresu do nižšie uvedeného formuláru. Svoju účasť potvrdíte kliknutím na zelené tlačítko "Zapojiť sa do súťaže."
Formát súťaží vám ponúka možnosť zvýšiť svoje šance na výhru.

Súťaže sa môžete zúčastniť do 2.11.2018. Jeden z vás získa Toaletny parfum Luminata

2 komentáre

2 komentáre

  1. Veronika Sepešiová

    7. októbra 2018 at 8:46

    Parfem je sper. A úžasne vonia

  2. Andrea Hrtúsová

    4. októbra 2018 at 20:05

    Vyzerá super.Páči sa mi

Odpovedať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

To Top