Súťaže

Získajte ultra podmanivé riasy s novou zhusťujúcou špirálou od AVONu!

TrophyZískajte ultra podmanivé riasy s novou zhusťujúcou špirálou od AVONu!
Vaše žreby
0
Celkový počet žrebov
516
Zostáva dní
Ukončené

Ultra objem, ultra znásobenie a ultra hustota. Tri úžasné efekty, ktoré dosiahnete s novou zhusťujúcou špirálou Ultra Volume od spoločnosti AVON Cosmetics. Vďaka inovatívnemu komplexu tak získate podmanivé riasy ako nikdy predtým.

 

Zhusťujúca špirála Ultra Volume Objem: 10 ml, Bežná cena: 8,90 €

Nová zhusťujúca špirála Ultra Volume sa nerozmazáva, neopadáva a má vodeodolné zloženie. Až 85 % žien, ktoré ako prvé vyskúšali túto novinku dekoratívnej kozmetiky AVON TRUE potvrdilo, že im poskytla podmanivý objem*. Ľahko sa používa a obsahuje inovatívny komplex Ssmartfibre. Čiastočky rôznych tvarov obalia každú riasu pre objem a dĺžku po celý deň. Špirála zhustí riasy o 100 %** a kefka mandľového tvaru nadvihne riasy už od korienkov. Farba vyplní prázdne miesta a okamžite riasy na pohľad znásobí.

Zhusťujúca špirála je perfektným pomocníkom pri líčení, vďaka ktorému budú nielen vaše riasy, ale aj pohľad ultra podmanivý.

 
Táto súťaž už skončila.
close

Podmienky a pravidlá súťaže

Pre účasť v súťaži vám stačí uviesť iba svoje meno, priezvisko, adresu, tel. číslo a e-mailovú adresu do nižšie uvedeného formuláru. Svoju účasť potvrdíte kliknutím na zelené tlačítko "Zapojiť sa do súťaže."
Formát súťaží vám ponúka možnosť zvýšiť svoje šance na výhru.

Súťaže sa môžete zúčastniť do 22.3.2018. Piati z vás získajú Zhusťujúcu špirálu Ultra Volume od AVONu.

Click to comment

Odpovedať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

To Top