Móda a štýl

Trendy doplnky ku každému zimnému outfitu

Okoreňte svoj zimný outfit štýlovými doplnkami a strhnite na seba všetkú pozornosť. Ukážeme vám ako na to počas celej zimy, či už budete mať náladu na športový, ležérny alebo elegantný outfit.

Športové
Páperovú bundu, ktorá je najhorúcejším trendom tejto sezóny, použite ako nosný prvok športového outfitu. Ten stačí potom doplniť už len pohodlnými nohavicami a ako nečakaný zimný doplnok vám dobre poslúži zaujímavá šiltovka.

Ležérne
Zabudnite na každodennú rutinu a oživte aj ležérny outfit. Ku klasickému univerzálnemu – sivému, čiernemu alebo béžovému kabátu stačí pridať jednu, či dve výrazné farby v doplnkoch a outfit odrazu vyzerá celkom inak. Stavte na farebné šály, čiapky, klobúky alebo pútavé rukavice.
A čo je na týchto zimných doplnkoch najlepšie? Okrem toho, že v nich budete vyzerať trendy, bude vám príjemne teplúčko aj počas tých najchladnejších dní.

Elegantné
Zimné elegantné outfity sa skladajú najľahšie, ale viete ako takýmto outfitom zaujať? Ozvláštnite ho opaskom cez kabát alebo zaujímavým detailom, ktorý bude vidno. Dobre vám môže poslúžiť napríklad vzorovaný rolák.

Autor: AVE
Zdroj foto: zoot.sk, hm.com, freepeople.com, mango.com

Click to comment

Odpovedať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

To Top