Naše tipy

Tipy na darčeky z našich výživových doplnkov

Z prírody do buniek Koenzým Q10 Koenzým Q10 sa prirodzene vyskytuje v ľudskom tele. Nachádza sa v bunkových mitochondriách, ktoré hrajú jednu z kľúčových rolí v získavaní energie z potravy. Prirodzená produkcia koenzýmu Q10 ale s vekom klesá. Darujte kvalitný Koenzým Q10 získaný prírodnou cestou spolu s kartou pohody.  Overíte si s ňou, že nie ste v strese a Vianoce sa môžu začať.
Odporúčaná cena: Koenzym Q10 FORTE 60 mg (30 + 30 tabliet): 11,99 EUR. Výživový doplnok
Kúpite v lekárňach a na www.klubzdravia.sk

 

Aktívna a krásna zároveň
Darujte multifunkčnú kombináciu minerálnych látok a vitamínov D a B6. Darček, ktorý podporí pigmentáciu vlasov vďaka medi, upraví stav vlasov a nechtov vďaka zinku a posilní kosti a zuby vďaka vápniku, horčíku a  vitamínu D. Vianočné balenie obsahuje aj kartu pohody. Overíte si s ňou, že nie ste v strese a Vianoce sa môžu začať.
Odporúčaná cena: Vápnik Horčík Zinok OSTEO (100 + 30 tabliet): 8,99 EUR. Výživový doplnok
Kúpite v lekárňach a na www.klubzdravia.sk

 

Lecithin prémiovej kvality
Lecitín je dôležitým prirodzeným zdrojom telu vlastných látok a kyseliny linolovej, ktorá pomáha udržiavať správnu hladinu cholesterolu v krvi (pri minimálnom príjme 10 mg denne). Darujte dvojito filtrovaný lecitín vo vysokej dávke s kyselinou linolovou, nech majú vaši blízki cholesterol pod kontrolou. Súčasťou balenia je aj karta pohody. Overíte si s ňou, že nie ste v strese a Vianoce sa môžu začať.
Odporúčaná cena: Lecithin 1325 mg FORTE (100 + 50 toboliek): 11,99 EUR. Výživový doplnok
Kúpite v lekárňach a na www.klubzdravia.sk

 

Zdravé srdce, mozog a zrak
Správnym darčekom môže byť výživový doplnok Omega-3 FORTE. Vysoká dávka omega-3 prémiovej kvality pre zdravé srdce, mozog a zrak.
EPA a DHA prispievajú k normálnej funkcii srdca. DHA tiež prispieva k normálnej funkcii mozgu a zraku. Priaznivý účinok sa dosiahne pri min. dávke 250 mg denne. Súčasťou balenia je i karta pohody. Overíte si s ňou, že nie ste v strese a Vianoce sa môžu začať.
Odporúčaná cena: Omega-3 rybí olej FORTE 1000 mg (120 + 60 toboliek): 11,99 EUR. Výživový doplnok
Kúpite v lekárňach a na www.klubzdravia.sk

 

Podpora pre unavené oči
Pracujú vaši blízki pri počítači a trápia ich unavené oči? Darujte im výživový doplnok Lutein Plus – vyvážené zloženie s vitamínom A a zinkom pre výživu očí. Výživový doplnok obsahuje okrem luteínu tiež ďalšie starostlivo vybrané látky – zeaxantín a vitamín E. Súčasťou balenia je i karta pohody. Overíte si s ňou, že nie ste v strese a Vianoce sa môžu začať.
Odporúčaná cena: Lutein PLUS (70 + 50 toboliek): 17,99 EUR. Výživový doplnok
Kúpite v lekárňach a na www.klubzdravia.sk

 

Na podporu pamäti
Venujte kvalitný extrakt ginkgo biloba na podporu pamäti, koncentráciu a mozgovú činnosť. Je obohatený o DMAE a magnézium, ktorý  má blahodarný vplyv na nervový a svalový systém a podporuje mentálnu výkonnosť. Súčasťou balenia je i karta pohody. Overíte si s ňou, že nie ste v strese a Vianoce sa môžu začať.
Odporúčaná cena: GinkoPrim MAX (90 + 30 tablet): 15,99 EUR. Výživový doplnok
Kúpite v lekárňach a na www.klubzdravia.sk

 

 

Click to comment

Odpovedať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

To Top