Nezaradené

Detoxikácia pomocou ajurvédy. Uzavretá súťaž.

Triphala od spoločnosti DNM company
TrophyDetoxikácia pomocou ajurvédy
Vaše žreby
0
Celkový počet žrebov
399
Zostáva dní
Ukončené
Jarné obdobie je ideálne na detoxikáciu organizmu. Čo tak vyskúšať to pomocou ajurvédy? Ajurvédska medicína je stará viac ako 5000 rokov a od roku 1982 ju ako účinný liečebný systém uznáva aj Svetová zdravotnícka organizácia.   Podľa ajurvédy sú základnou zložkou vyváženej stravy bylinky, koreniny a ovocie.  Všetky tieto zložky pôsobia priaznivo na organizmus a pomáhajú mu odstraňovať prípadné zdravotné ťažkosti a cítiť sa lepšie. Ak sa chcete zbaviť nahromadených toxínov, stavte na Triphalu. Ide vlastne o zmes plodov troch druhov ovocia - haritaki, bibhitaki a amalaki. Považuje sa za jeden zo základných prvkov ajurvédskej medicíny, ktorý pôsobí detoxikačne. Pomáha však aj pri zažívacích problémoch (a to aj preventívne), posilňuje funkciu hrubého čreva, podporuje látkovú výmenu a celkovo pôsobí priaznivo na trávenie. Používa sa aj na posilňovanie prirodzenej imunity organizmu a tiež ako rekonvalescenčný prostriedok po chorobe. Triphalu dostanete vo forme prášku alebo tabliet. Prášková forma je tradičný spôsob, ako sa užíva v ajurvéde. Je účinnejšia, pretože sa po vypití rýchlejšie vstrebáva v tráviacom trakte. Stačí si pol lyžičky prášku rozmiešať v teplej vode alebo mlieku a 1 x denne vypiť, najlepšie pred spaním alebo po jedle. Pre tých, ktorí chcú mať Triphalu vždy so sebou, sú určené tablety. Výhodou pre niekoho je možno aj to, že v tejto forme nie je cítiť trpkejšiu chuť ovocných plodov, z ktorých sa Triphala skladá. Vyskúšajte napríklad BIO Triphalu značky Cosmoveda, ktorú na slovenský trh priniesla spoločnosť DNM company. Práškovú aj tabletovú formu kúpite v predajniach zdravej výživy alebo pohodlne na www.arun.sk.  Dvaja z vás získajú prípravok Triphala od spoločnosti DNM company.  
Táto súťaž už skončila.
close

Podmienky a pravidlá súťaže

Pre účasť v súťaži vám stačí uviesť iba svoje meno, priezvisko a e-mailovú adresu do nižšie uvedeného formuláru. Svoju účasť potvrdíte kliknutím na zelené tlačítko "Zapojiť sa do súťaže."
Zavádzame nový formát súťaží, ktorý vám ponúka možnosť zvýšiť svoje šance na výhru.
Po odoslaní vašich kontaktných údajov sa vám na stránke zobrazí možnosť zdieľať súťaž na vašich sociálnych sieťach. Rovnako sa vám zobrazí aj link na súťaž, ktorý môžete posielať svojim priateľom a známym pomocou e-mailu. Za každého nového súťažiaceho, získavate ďalší žreb v súťaži a zvyšujete tak svoju šancu na výhru. Stav svojich žrebov si môžete kedykoľvek skontrolovať.

Súťaže sa môžete zúčastniť do 16.5.2017. Dvaja z vás získajú prípravok Triphala od spoločnosti DNM company.

Triphala od spoločnosti DNM company

7 komentárov

7 komentáre

 1. Anonym

  10. mája 2017 at 14:07

  Mozno by to bola detoxikacia ktora by sa konecne aj prejavila na zdravi.

 2. csilla

  7. mája 2017 at 20:26

  ak vyhrám…velmi sa poteším

 3. Anonym

  1. mája 2017 at 16:27

  nechcela som byť anonym.som darina.

 4. Anonym

  1. mája 2017 at 16:26

  bolo by fajn vyskúšať.

 5. Barbora

  22. apríla 2017 at 23:53

  Chcela by som to vyskusat.
  Aj tak som este nikdy nevyhrala nic

 6. Helena

  20. apríla 2017 at 18:09

  ak vyhrám…velmi sa poteším

 7. Nataša z Martina

  18. apríla 2017 at 16:42

  Výhra by ma potešila, nakoľko som po liečbe zoslabenej imunity a zdravotných ťažkostiach, vyskúšam to určite v práškovej forme.

Odpovedať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

To Top