Cestovanie

Bez čoho si dievčatá nevedia predstaviť leto?

leto s priateľmi

Leto je už za rohom a ty ešte stále nemáš žiadne plány? Alebo naopak, už máš dááávno všetko premyslené a možnože si už užívaš krásu a zážitky danej krajiny? Prevedieme ťa tým „najlepším“ bez čoho si nevedia dievčatá predstaviť leto a možno dáme nápad aj tým, ktoré ešte nemajú až takú predstavu o tom, aké bude ich leto.

Možnože aj vy ste sa zamýšľali nad tým, ako trávili leto naše mamy. Zo zistení sme sa dozvedeli, že väčšinou ho trávili na brigádach a to prevažne na poli, či ostali v domácnosti pomáhať svojím mamám s varením.

Časy sa menia a prevažná časť dievčat si leto nevie predstaviť bez zaslúženého oddychu a teda najmä tej zábavy. Láka ich najmä zábava s priateľmi, cesta do zahraničia za prácou či za spoznávaním nových krajín. Sú aj také, ktoré stavia na klasiku, resp. oddych doma, pretože pohodlie domova, rodiny či okruh tých najbližších sú pre nich tým naj, bez čoho si najmä leto nevedia predstaviť.

Vedeli by ste si ale leto predstaviť bez dobrej knihy, melónu či dobrej letnej búrky? Poznáme pár dievčat, ktorým práve tieto činnosti najviac ulahodia práve počas leta. Pri čítaní dobrej knihy si nielen oddýchnu, ale možnože aj niekde na pláži, kúpalisku či len tak doma na tráve si poleňošia a aspoň na chvíľu sa odtrhnú od tých všetkých povinností, ktoré mali počas školského roka. To všetko nie je málo a to všetko k letu patrí.

Na jednej strane máme dievčatá, ktorých láka najmä zábava s priateľmi, chaty, festivaly, grilovačky a teda prebdené noci, iné zase stavia na romantické chvíle či už s rodinou, s milovanou polovičkou, či len tak,  so sebou samou. Veď len tak si vieme utriediť a prečistiť myšlienky. No sú aj také, ktoré ani v lete nestratia chuť a záujem o vzdelávanie a tak navštívia rôzne krajiny, aby tak strávili leto na stáži za účelom zdokonalenia sa či už v cudzom jazyku alebo v danom obore. Je mnoho krajín, ktoré ponúka takúto možnosť. Nielenže si privyrobíte, ale naopak, zdokonalíte sa aj v cudzom jazyku, spoznáte nových ľudí či preskúmate kultúru danej krajiny.

Tak čo, aj vy ste sa v tom našli? Alebo máte na pláne niečo ešte oveľa zaujímavejšie?

 

Autor: Miriam
Foto:
Ingimage

leto s priateľmi

Click to comment

Odpovedať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

To Top