Naše tipy

Baby Dove, kompletná starostlivosť pre jemnú detskú pokožku

Baby Dove

Rola matky je azda tým najťažším povolaním, aké môže byť. Najťažším a zároveň najkrajším. Je to cesta, na ktorej nechcete urobiť jedinú chybu. Existuje množstvo návodov, rád a názorov, ako najlepšie vychovať svoje dieťa, len je potrebné vedieť, ktorá cesta je tá pravá. Ak si už zvolíte akúkoľvek cestu, vždy bude tá správna – tá vaša.

Návod na to, ako byť dobrým rodičom žiaľ nenájdete, ale existuje spôsob, ako poskytnúť tú najlepšiu starostlivosť o pokožku vášho dieťaťa. Baby Dove prináša kompletnú starostlivosť pre jemnú detskú pokožku od prvých dní.

 baby Dove

Detská pokožka je oveľa viac citlivejšia ako pokožka dospelých, má teda vlastné špecifiká:

  • je oveľa viac náchylnejšia k podráždeniu a ochoreniam;
  • je až o 30 % tenšia než pokožka dospelých;
  • obsahuje 2x menej hydratujúcich látok;
  • stráca vlhkosť až 5x rýchlejšie.

Odborníci v Dove si túto skutočnosť uvedomujú a preto vytvorili rad Baby Dove, ktorý je určený pre starostlivosť o jemnú pokožku. Mnoho produktov detskej kozmetiky odstraňuje spolu s nečistotami aj prirodzené oleje a tuky, ktoré pokožku vyživujú. Rad Baby Dove je iný a unikátny v niekoľkých ohľadoch. Dove vytvoril jemné čistiace prostriedky, ktoré pomáhajú vyživovať detskú pokožku a zároveň disponujú čiastiacími schopnosťami. Ponúka vyživujúce telové mlieka, ktoré zabezpečujú celodennú hydratáciu a pomáhajú udržiavať pokožku prirodzene zdravú a vyživenú. S Baby Dove nebola nikdy starostlivosť o detskú pokožku v lepších rukách – v tých vašich! 

Vieme, že mať dieťa je zlomový okamich v živote každej ženy. S touto radostnou kapitolou však prichádzajú aj nové obavy a starosti, ako sa o dieťa čo najlepšie starať. Deti si zaslúžia len tú najlepšiu starostlivosť,“ hovorí brand manažérka pre Českú a Slovenskú republiku Sabina Dudová a dodáva: „Baby Dove pomáha prekonávať obavy mamičiek tým, že aktívne chráni detskú pokožku, doplňuje jej základné živiny a ponechá pokožku našich najmenších dokonale vyživenú a pružnú.“

 

Baby Dove nájdete v dvoch dostupných variantoch:

  • Rad Baby Dove Rich Moisture bol vyvinutý pre deti s normálnou až suchou pokožkou. Pomáha detskej pokožke udržovať hydratáciu tým, že jej poskytuje potrebné vyživujúce látky. Výrobky Baby Dove Rich Moisture vás očaria vôňou, vyvinutou expertmi s ohľadom na citlivú detskú pokožku. Rad obsahuje krémovú tabletu na umývanie, umývací gél na celé telo aj vlásky a šampón.

 

  • Rad Baby Dove Sensitive Moisture je určený pre deti s citlivou pokožkou. Všetky produkty Sensitive Moisture sú neparfumované. Rad obsahuje umývací gél na celé telo aj vlásky, vlhčené utierky a telové mlieko.

 

Všetky produkty Baby Dove boli testované v spolupráci s dermatológmi a pediatrami. 

Nový rad Baby Dove bude dostupný od októbra výlučne v predajniach DM Drogérií, za doporučenú maloobchodnú cenu:
Baby Dove krémová tableta na umývanie 75 g – 0,99 eur
Baby Dove umývací gél na celé telo a vlásky Rich Moisture 400 ml – 5,99 eur
Baby Dove šampón Rich Moisture 200 ml – 3,59 eur
Baby Dove umývací gél na celé telo a vlásky Sensitive Moisture 400 ml – 5,99 eur
Baby Dove telové mlieko Sensitive Moisture 200 ml – 3,59 eur
Baby Dove vlhčené utierky Sensitive Moisture 50 ks – 2,29 eur

 www.dove.com/sk

 

Click to comment

Odpovedať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

To Top