Zoznámte sa s NUANCE, jedinečnou kozmetikou pre jedinečné ženy

Nuance

Kozmetika NUANCE bola pripravovaná tri roky v spolupráci s poprednými odborníkmi, ktorí majú dlhoročné skúsenosti s vývojom a výrobou luxusnej kozmetiky rôznych značiek. Jej ambíciou je priniesť typ luxusnej kozmetiky z parfumérií do lekární. Vývoj a výrobu zabezpečuje pre lekárne Dr.Max renomovaný francúzsky výrobca, ktorý v kozmetikom biznise pôsobí už takmer 40 rokov.

Prvotné portfólio značky NUANCE zahŕňa 20 produktov (krémy a séra) určených pre ženskú pleť. Z hľadiska funkčnosti sú to výrobky z kategórie „beauty“, t. j. určené pre ženy, ktorých pleť je zdravá, ale zároveň jej chcú každý deň poskytovať kvalitnú starostlivosťchrániť ju pred stratou hydratácie, predčasným starnutím a tvorbou vrások, resp. vyhladzovať existujúce vrásky alebo odstraňovať pigmentácie.

Sme hrdí na to, že luxusnú kozmetiku NUANCE môžeme predstaviť exkluzívne v našich lekárňach. Poslaním NUANCE je umožniť každej žene rozvinúť svoju prirodzenú krásu a sprístupniť jej luxusnú starostlivosť o pleť. V lekárňach Dr.Max sa snažíme prinášať odborné poradenstvo a individuálnu starostlivosť a práve značka NUANCE je zhmotnením takejto starostlivosti o pleť našich zákazníčok, “ povedala Jana Fritz, riaditeľka pre predaj a marketing v lekárňach Dr.Max na Slovensku.

Kúzlo kozmetiky NUANCE
Výrobca kozmetiky NUANCE vyniká predovšetkým svojou špecializáciou na prípravu vysoko koncentrovaných extraktov z prírodných zdrojov. Práve preto je účinok výrobkov NUANCE založený na viac ako 50 rôznych prírodných účinných látkach. Je hĺbkový, kombinuje látky pôsobiace na povrchu pokožky s látkami, ktoré pôsobia na úrovni bunkového metabolizmu. Vysoký dôraz na maximálnu čistotu kozmetiky NUANCE sa prejavuje aj v tom, že sa vyhýba používaniu parabénov (konzervantov) a tiež silikónov a minerálnych olejov, ktoré sú syntetického, resp. ropného pôvodu.

NUANCE je iná
Výnimočne čisté zloženie NUANCE je viditeľné na prvý dotyk a pohľad. Krémy aj séra NUANCE môžu mať tekutejšiu formu, v niektorých prípadoch až zdanlivo vodovú. Odlišná konzistencia výrobkov je dôkazom ich vysokej čistoty (absencia nepotrebných objemových plnidiel) a vďaka redšej konzistencii sa výrobky NUANCE rýchlejšie absorbujú do pokožky. Atypická farebnosť výrobkov zase môže vyplývať z nepoužívania nepotrebných umelých farbív.

Jednotlivé krémy a séra NUANCE sa neodlišujú len svojou textúrou (konzistenciou), ale tiež vysoko individuálnym výberom účinných látok. NUANCE nemá žiadnu ingredienciu, ktorou by sa dala charakterizovať celá značka alebo celé produktové rady. Jedinečnosť NUANCE spočíva práve v tom, že každý jeden produkt je pripravený individuálne, aby zodpovedal požadovaným účinkom a potrebám konkrétneho typu pleti. Tomuto je prispôsobená tak základná textúra, ako aj výber účinných látok.

Všetky aktívne látky sú v kozmetike NUANCE obsiahnuté v najvyššej možnej čistote a vysokých koncentráciách. Tá je jedným z predpokladov ich biologického účinku. Extrakty aktívnych látok použitých v kozmetike NUANCE spĺňajú požiadavky na farmaceutickú čistotu – neobsahujú žiadne prídavné plnivá, farbivá alebo stabilizátory. Všetky aktívne látky majú zároveň garantovanú dobu vstrebávania do pokožky, a to najviac 45 minút. Medzi účinnými látkami použitými vo výrobkoch NUANCE možno nájsť napríklad kaviár a tiež niekoľko unikátnych patentovaných komplexov.

Účinnosť každého produktu NUANCE je vystavaná na týchto pilieroch:

  • správna voľba a kombinácia účinných látok (podľa typu pleti a očakávaných účinkov),
  • vysoká koncentrácia účinných látok,
  • farmaceutická čistota a garantovaná vstrebateľnosť účinných látok,
  • podpora prirodzeného metabolizmu pokožky (nie len povrchové pôsobenie na pokožke).

Odborné poradenstvo týkajúce sa správnej starostlivosti o pokožku budú môcť zákazníci vyžiť i v rámci  novo vytvorených zón, tzv. dermokútikov, ktoré vznikli vo vybraných lekárňach Dr.Max po celom Slovensku. Poskytovať ho bude špeciálne vyškolený personál.

Viac informácií o kozmetike NUANCE nájdete na  www.nuance-cosmetics.sk.

1.Magical Hydrobalance Control

bez-nazvu

 

2.Magical Radiance Control

bez-nazvu3.Magical Anti ageing Complex

bez-nazvu4.Magical Supreme Lifting

bez-nazvu