Ženy milujú krásnu a čistú pleť.

Každé 3 sekundy sa na svete predá jedna micelárna voda Sensibio H2O. Ženy ju milujú! Dokonale totiž odličuje aj tú najcitlivejšiu pleť.

Spoločnosť Laboratoire Bioderma ako prvá na svete objavila jemný princíp čistenia pleti micelárnym roztokom. Produkt s revolučným zložením sa stal hitom ihneď po uvedení na trh a jej účinky začali využívať aj tí najlepší vizážisti a slávne svetové osobnosti. Na micelárnu vodu Sensibio H2O, obohatenú o purifikovaný extrakt z uhorky, nedajú dopustiť. V čom spočíva jej jedinečnosť?

Dôkladne čistí pleť aj oči bez nebezpečenstva podráždenia či vzniku alergie a spoľahlivo odstraňuje aj vodoodolný mejkap. Je vhodná i pre citlivú pokožku  po chemickom peelingu či laserovom zákroku.

Výber odličovacích prípravkov by sme nemali nechať na náhodu, a to predovšetkým v okolí očí, kde je pokožka najcitlivejšia. Dermatológovia odporúčajú vyhýbať sa dráždivým čistiacim zložkám, po ktorých sa aj normálna pleť môže stať extrémne citlivou. Micelárna voda je výnimočná tým, že na seba vďaka obsahu micelárnych molekúl viaže všetky nečistoty a pohodlne tak nahradí ďalšie odličovacie prípravky. Po jej použití zostane pocit perfektne čistej, sviežej a hydratovanej pokožky.

Micelárnu vodu si predstavte ako mimoriadne čistú vodu obohatenú o mikroskopické častice nazývané micely. Pokožke je vlastná. Micely sa svojím zložením blížia biológii kožných buniek. Pleť ich vďaka tomu veľmi dobre toleruje, pretože napodobňujú jemný povrch buniek a vzniká prirodzená rovnováha pokožky.

Micely sú magnet na nečistoty. Akonáhle sa micela dostane do kontaktu s kožou, naviaže na seba všetky nečistoty. Ani tú najcitlivejšiu pokožku nepodráždi a zanechá ju upokojenú, sviežu a hydratovanú.

Obľúbená Bioderma Sensibio H2O micelárna voda môže byť teraz vaša a to úplne zadarmo. Stačí sa zaregistrovať na stránke www.odlicovanie.sk, odpovedať na tri jednoduché otázky a 100 ml cestovné balenie Sensibio H2O micelárnej vody poputuje priamo k vám domov. Okrem toho vám bude na stránke pravidelne k dispozícii dermatologička, vizážistka a konzultantky značky Bioderma, ktoré odpovedia na vaše otázky v starostlivosti o pleť. Navyše, ak sa zúčastníte denného kvízu, máte možnosť vyhrať aj 250 ml balenie Bioderma Sensibio H2O micelárnej vody. Bioderma doporučuje na odličování nejprodávanější tampóny BEL.

Exkluzívne v lekárňach.

www.bioderma.com/sk