Naše tipy

Zbaľ sa s F&F ako fashion blogerka

Dovolenky sú v plnom prúde. Ak tú svoju máte ešte len pred sebou, nezúfajte. Cestovnou horúčkou stále žijú aj slovenské fashion blogerky. My sme so značkou F&F nazreli do ich cestovného kufra a ukázali nám, ako jednoducho a rýchlo sa vedia zbaliť na rôzne príležitosti. Inšpirujte sa!  

Sweet Lady Lollipop: Šaty a overal nesmú chýbať
Na cesty si najčastejšie balím veci, ktoré sa nekrčia, sú ľahučké a variabilné. Prevláda biela, ktorú dopĺňam farebnými kúskami. Základom môjho dovolenkového kufra sú bez pochýb šaty a overal. K tomu šortky, padavé topy na ramienka či zaujímavý bralet. Nechýbajú výrazné náušnice a veľký klobúk. Keďže sa snažím baliť čo najúspornejšie, nechýbajú ani mini balenia kozmetiky. Počas leta mám najradšej vzdušné a čo najjednoduchšie oblečenie. Ideálne v bielej či svetlej farbe, ktorá krásne kontrastuje s opálenou pokožkou. K vode nosím trio plavky+kimono+klobúk, do mesta zase šaty z príjemných materiálov a sandále. Ideálne, ak mám toho na sebe čo najmenej. Najčastejšie si obúvam klasické šľapky, ktoré sú pohodlné a vhodné ku každému outfitu. Zbaľ sa s F&F ako fashion blogerka Túto sezónu si ma získali slamené tašky, do ktorých schovám všetko potrebné.

 

Special edition life: Základom sú kombinovateľné kúsky
Povinnú výbavu pre mňa predstavujú biele tenisky, základné kombinovateľné kúsky, kozmetický kufrík, slnečné okuliare, fotoaparát a slúchadlá na počúvanie hudby. V lete rozhodne najradšej nosím farebné šaty s potlačou alebo jednoduché kúsky v pastelových farbách. Preferujem bavlnené, vzdušné materiály, príjemné na dotyk.

 

Zbaľ sa s F&F ako fashion blogerka
Simona Škodová: Uprednostňujem vzdušné materiály
V kufri mi jednoznačne nemôže chýbať fotoaparát, nabíjačky, potrebná kozmetika a zaujímavé kusy oblečenia, ktoré sú ale ľahko kombinovateľné medzi sebou a určite pohodlná obuv. Uprednostňujem vzdušné materiály, ktoré sú jemné a zároveň farebné. Najradšej mám v letnom období pohodlné šaty a široké nohavice, ktoré sa podľa mňa vždy postarajú o zaujímavý outfit.

 

Zdroj: Marta T.

Click to comment

Odpovedať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

To Top