Zaži dobrodružstvá s Kinder Surprise

Super Hero Girls

Je jedno, na koho strane ste, či už fandíte zloduchom alebo by ste sa radi pridali do Antizlodušskej ligy, pod čokoládovou škrupinkou Kinder Surprise teraz môžete nájsť svoje obľúbené postavičky z nového animovaného filmu Ja, zloduch 3. Vo vajíčku sa bude ukrývať celkom 10 postavičiek. Medzi nimi môžete nájsť napríklad aj bývalého zloducha Grua, populárnych Mimoňov, či slávneho lumpa Balthazara Bratta. Mladé dámy sa môžu tešiť na Kinder Surprise v ružovom obale, kde nájdu superhrdinky zo seriálu DC Super Hero Girls. Tieto limitované edície môžete zbierať od septembra do decembra 2017, tak to nepremeškajte!

Obľúbené postavičky žltých Mimoňov a zákerných zloduchov ste mohli nájsť už v predchádzajúcej edícii. Teraz si môžete rozšíriť svoju zbierku o nové figúrky z filmu Ja, zloduch 3. Film nadväzuje na dva predchádzajúce úspešné diely Ja, zloduch a Ja, zloduch 2. Dozviete sa v ňom, ako sa darí bývalému zloduchovi Gruovi, ktorému medzi prstami prekĺzol aktuálne najväčší zlosyn, zabudnutá detská hviezda, Balathazar Bratt. A tiež sa zoznámite s jeho o niečo sympatickejším bratom Druom.

Aj dievčatá si prídu na svoje s novou limitovanou edíciou Kinder Surprise DC Super Hero Girls.

Značka Kinder pripravila aj pre mladé slečny špeciálnu kolekciu animovaných postavičiek, a to z obľúbeného televízneho seriálu DC Super Hero Girls. Čokoládové vajíčka Kinder Surprise v ružovom prevedení budú v sebe ukrývať celkom osem odvážnych hrdiniek, ktoré sa predstavia vo svojich typických akčných oblečeniach. Malé dámy sa tak môžu tešiť na nezvyčajne silnú Supergirl, ktorej super schopnosťou je dokonale vyvinutý sluch. BatgirlIT profíčka s unikátnym detektívnym talentom alebo napríklad nepremožiteľnú Wonderwoman, ktorej mocnou zbraňou je laso. S ním dokáže každého prinútiť k tomu, aby hovoril pravdu.

Čokoládové vajíčka Kinder Surprise Ja, zloduch 3 si budete môcť kúpiť len v limitovanej edícii, tak si ich nenechajte ujsť. Rovnako i neprekonateľnú dievčenskú armádu superhrdiniek DC Super Hero Girls si môžete zostaviť od septembra do decembra 2017.
Gramáž: 20 g
Cena: 0,79 €