Záhrada – dokonalé miesto na relax

Záhrada – dokonalé miesto na relax

Pre mnohých z nás je záhrada útočiskom, kde si popri práci s rastlinkami poriadne prevetráme hlavu od každodenných starostí. Zároveň je to najúžasnejšie miesto na oddych. Ak tej vašej ešte niečo chýba, vyberte si z ponuky predajní Lidl niekoľko doplnkov, ktoré ju premenia na kúsok zeleného raja na zemi. V predaji ich nájdete od 16. marca.

Záhrada – dokonalé miesto na relax

Aby ste si mohli po práci odpočinúť a v teplejších dňoch aj nachytať bronz, potrebujete pohodlné a praktické ležadlo. Presne také nájdete v Lidl za výhodnú cenu. Florabest Ležadlo je z ľahkého pevného plastu, takže odolá horúcemu slnku aj dažďu, ak ho necháte v záhrade rozložené. Operadlo si môžete nastaviť do 4 polôh, čiže pokojne si môžete prečítať knihu alebo pospať. Ľahko ho poskladáte a presuniete na iné miesto vďaka dvom stabilným kolieskam. Nosnosť ležadla je 110 kg.

K ležadlu si môžete dokúpiť Florabest Podložku s extra vysokým a mäkkým polstrovaním. Poťah je z kvalitnej plátennej tkaniny a zvoliť si môžete z viacerých farebných vzorov a kombinácií.

Záhrada – dokonalé miesto na relax Čo môže byť príjemnejšie, ako posedenie v záhrade uprostred zelene a omamne voňajúcich rozkvitnutých kvetov?  Pohodlné podložky na stoličky nesmú chýbať. Florabest Podložky na stoličky sú ušité z kvalitnej plátennej tkaniny s praktickými šnúrkami na upevnenie, majú 6,5 cm vysoké polstrovanie. Viacero farebných kombinácií a vzorov vám umožní vhodne ich skombinovať s podložkami na ležadlo. Dostanete ich kúpiť v balení po dva kusy.

Určite to poznáte – sedíte v záhrade pri krásne prestretom stole a silnejší vietor vám kazí  dobrú náladu, pretože zdvíha obrus a musíte ho stále naprávať. Máme pre vás jednoduché a zároveň elegantné riešenie – Melinera Držiaky na obrusy z ušľachtilej ocele. Vybrať si môžete z dvoch druhov ten, ktorý sa vám viac páči: magnet v tvare kvetinky, včielky alebo motýľa, ktorý obrus zaťaží, alebo sponu, ktorou pripevníte obrus k stolu.Záhrada – dokonalé miesto na relax

Aby bolo posedenie skutočne dokonalé, chce to ešte štýlový obrus alebo prestieranie. Poslednou bodkou sú rovnako štýlové servítky, ktoré by na stole tiež nemali chýbať. V sortimente nájdete viacero veselých jarných či letných farieb a vzorov, ktoré možne vhodne skombinovať. Servítky dostanete v balení po 12 kusov, obrus samostatne alebo 2 kusy a obrusy s perforáciou si môžete rozdeliť na 4 kusy obrusov alebo 12 prestieraní.

Ani ostré slnečné lúče nebudú problémom. Ochráni vás slnečník, ktorý upevníte do nového elegantného Florabest Stojana na slnečník. Je to nielen pekný dizajnový kúsok, ale jeho masívny 25-kilogramový granitový podstavec zaručuje stabilitu. Je šetrný k podlahe, odolný voči nástrahám počasia a využiť ho môžete na slnečníky s priemerom do 1,8 m.

Viac na www.lidl.sk