Fashion

Vysokohorský štýl

Vysokohorský štýl

Zima tento rok nastupuje veľmi pomaličky, ale už ju začíneme cítiť. Tradične je najviac citeľná vo vyšších nadmorských výškach. Preto verím, že oddaní lyžiari už vytiahli výstroj a brázdnia vysokohorské končiare. Aj na svahu môžete vyzerať tak štýlovo ako v meste. Neupúšťajte zo svojich nárokov a do hôr vyrazte v jedinečných zimných stylingoch.

Na svah
Jedine vo funkčnej lyžiarskej bunde! Stavte však na farebne, ale aj strihovo zaujímavú. Trendy sú bundy s opaskom, ale aj s kožušinovými detailami. Dokonalý outfit na lyžovanie docielite pridaním pútavých doplnkov – čiapky, šálu a rukavíc.

Zaujalo nás: Kate Moss na svahu vyzerala výborne v jednodielnej lyžiarskej kombinéze. Ak máte chuť skúsiť niečo iné ako klasiku s oteplovačkami, vydajte sa touto hviezdnou cestou.

Do aprés ski
Nórsky vzor milujeme stále, ale aby ste s módnymi trendmi nezaostávali ani túto sezónu, stavte radšej na jednofarebný pletený pulóver alebo rolák. Vyskúšajte ho vo farbe sezóny, vo výraznej červenej, ktorú si určite obľúbite. Ak sa na červenú necítite, stavte na istotu. Je ňou béžová, ktorá vyzerá výborne a navyše sa ľahko kombinuje.

Do spa
Vychutnejte si relax po lyžovačke vo veľkom štýle. Masáže, sauny, vírivka a šampanské nemôžu chýbať. Zbaľte trendy jednodielne plavky a vyrazte za zaslúženým oddychom.

 

ZDROJ: AVE
FOTO:
shopkilpi.sk, rossignol.sk, hm.com, pinterest.com

 

 

 

 

 

Click to comment

Odpovedať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

To Top