Vyskúšajte novinky z dielne Drake Manufacture.

Stres, nevľúdne počasie, znečistené ovzdušie. Ako nájsť svoju oázu pokoja po práci a v každodennom zhone v šedi miest a monotónnych prostredí?

Dizajnový aróma difuzérbytový difúzer
Tyčinkové aróma difuzéry obsahujú vonnú esenciu, ktorá sa postupne uvoľňuje do priestoru. Jej intenzitu je možné ovplyvniť množstvom vložených tyčiniek. Náplň aróma difuzéra tvoria čisto prírodné éterické oleje, ktorých uvoľňovaním nevznikajú škodlivé látky. Vďaka svojmu dizajnu poslúži difuzér často aj ako zaujímavý interiérový doplnok.

Belgická značka Drake Manufacture  prináša difuzéry s jednoduchým dizajnovým tvarom a v módnych farbách, ktoré sú zárukou elegantného bytového doplnku pre váš dom, byt či kanceláriu.

V ponuke má dizajnové vázy vo farbách: pastelová ružová, pastelová zelená, šedá, pastelová modrá a biela a aj vázy so vzorom, ktoré sú dokonalým doplnkom do každého moderného interiéru.

Oživte svoj interiér, a to nielen farbami ale aj príjemnou vôňou         

Vonné sviečky proti stresu
Správne zvolená vonná sviečka je presne to, čo privedie atmosféru vášho domova k dokonalosti. Vonné sviečky Drake Manufacture v sklenenej dóze z kolekcie Synergie obsahujú 100% prírodné esenciálne oleje.

Dostať ich v 6 rôznych vôňach pre zlepšenie vašej psychickej a duševnej pohody.

Anti-stres
Pôsobí anti stresovo, ukľudní a povzbudí myseľ a pôsobí relaxačne. Je vhodná na obdobie so zvýšenou psychickou záťažou.

Čistota
Pripomína vôňu čerstvo vypraného prádla. Doprajte si ju po náročnom dni a odpočívajte.

Sladké sny
Zmes olejov, ktoré pôsobia relaxačne, ukľudní a uvoľní telo a myseľ. Majú antidepresívne účinky a blahodarne pôsobia na nervový systém. Vôňa je vhodná pri problémoch so spánkom.

Meditácia
Vôňa vhodná na meditáciu, slúži na psychickú a fyzickú pohodu. Vhodná na relaxáciu ako cez všedné dni tak aj v období zvýšenej psychickej a fyzickej záťaže.

Revitalizácia
Má povzbudzujúce účinky na telo a myseľ,  pôsobí blahodarne na psychiku a dodáva pozitívnu energiu. Ideálna vzpruha po náročnom dni.

Zmyselnosť
Vôňa obsahuje zmes olejov, ktoré ukľudnia myseľ, uvoľnia telo a povzbudia vaše zmysly.

Aroma difúzery Drake kúpite na www.bytove-parfemy.sk