Hudba

Vypredá Paľo Habera & TEAM aj pridaný bratislavský koncert 10.novembra?

Päť slovenských miest už zažilo neskutočnú energiu, najväčšie hity, jedinečnú atmosféru a fantastický výkon v podaní Paľa Haberu a skupiny TEAM začiatkom leta. Na koncert v hlavnom meste si musia fanúšikovia počkať až   do novembra a že sa nevedia dočkať aj tu o tom svedčí vypredaný koncert 9.novembra a už aj viac ako 6000 vstupeniek predaných na pridaný koncert 10.novembra!
Boli sme raz milovaní: https://www.youtube.com/watch?v=fTXWJtsVVtw

“Chcem to zažiť ešte raz” – doslova prorocký názov má v prípade bratislavského koncertu turné Habera & TEAM Tour 2019 najnovší tohtoročný song od Paľa Haberu, ktorý nechýba ani v playliste na tejto šnúre. Po tom, čo sa už v júni vypredal ich koncert 9.novembra na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave nastalo zvažovanie: Pridať, či nepridať ďalší…?
Chcem to zažiť ešte raz: https://www.youtube.com/watch?v=uDukbQmezRc

„Nebolo to ľahké rozhodnutie súhlasiť s ďalším pridaným koncertom turné…“ – prezrádza Paľo Habera a pokračuje: „.Áno, každého interpreta musí potešiť, keď je o jeho tvorbu záujem a info, že je „zimák“ v Bratislave vypredaný 5 mesiacov pred koncertom je v našich končinách nie každodenná záležitosť, no určite by mi ten jeden koncert stačil… Rozhodujúci bol nakoniec len záujem fanúšikov – len to ma presvedčilo.  Vážime si ich,  a keďže nehráme až tak často a už sa nachádzame v pokročilejšom veku života, ktovie či a koľkokrát nás ešte budú môcť vidieť hrať. Takže sa teším a určite si to všetci užijeme!“
Nároční: https://www.youtube.com/watch?v=qD7Z5LDkHI0

Že to bolo správne rozhodnutie o tom svedčí už viac ako 2000 predaných vstupeniek na pridaný dátum 10.novembra, pričom predaj bol spustený doslova len pred pár dňami…Pozitívna a neskutočná energia z letnej časti turné teda ešte nevyprchala a to je skvelá správa pre všetkých fanúšikov, ktorí ešte nestihli žiadny    z koncertov alebo “chceli by to zažiť ešte raz”.
Vstupenky exkluzívne v sieti Predpredaj.sk

Zostávajúce koncerty Habera & Team 2019 Tour:
  9. novembra – Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava
10.novembra – Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava

To Top