Výnimočná predplatená karta MoneyPolo VISA Card

Spoločnosť MoneyPolo, značka britskej finančnej skupiny Mayzus Finncial Services Ltd., ktorá vstúpila tento rok na slovenský trh uvádza jedinečnú novinku, predplatenú platobnú kartu MoneyPolo VISA Card. Táto karta nie je viazaná na žiadny bankový účet, ale funguje rovnako ako štandardná embosovaná debetná platobná karta a je možné ju využiť vo viac ako 200 krajinách sveta. Prostriedky na nej môžete mať v eurách, dolároch alebo britských librách a je vedená bez akéhokoľvek mesačného poplatku.

Využijú ju hlavne dámy, ktoré chcú platiť bez rizika svoje internetové nákupy, pretože karta nie je spojená so žiadnym bankovým účtom a môžu minúť iba čiastku, ktorá je momentálne v daný okamih na účte karty.

Výhodná je MoneyPolo VISA Card tiež pre ľudí, ktorí posielajú svoje peniaze pravidelne do zahraničia svojim príbuzným, blízkym či deťom, ktorí tam študujú. Stačí si zaobstarať dve predplatené platobné karty MoneyPolo VISA Card, ktorých vedenie je zdarma, a potom posielať peniaze medzi nimi. Transakcia sa môže uskutočniť cez internet kedykoľvek 24h/7dní v týždni a behom 5 minút má príjemca peniaze k dispozícii. To môžu využiť aj cestovatelia, ktorí nechcú so sebou voziť hotovosť. Peniaze tak majú uložené bezpečne na platobnej karte, ktorá nie je spojená s bankovým účtom a je štandardne zabezpečená PINom a CHIPom.

Poplatok za výber z bankomatu kdekoľvek na svete je fixný bez navýšenia o percentá z vybranej čiastky. V prípade, že máte na svojej karte peniaze napríklad v Eurách a v rovnakej mene ich tiež vyberiete, nedochádza ani k žiadnym zbytočným kurzovým prevodom.

MoneyPolo VISA Card je vhodná aj pre podnikateľov a firmy. Často ju v zahraničí využívajú umelci či ľudia “na voľnej nohe“, ktorí sa nechcú viazať na banky a platiť im občas aj nezmyselné poplatky. Môžu si nechať zaslať peniaze za prácu priamo na MoneyPolo VISA Card a následne ich používať.

Viac na www. moneypolocard.com