Vileda Ultra Fresh poťah pre sviežu čistotu vašej bielizne

Žehlenie môže byť pre niekoho nutnosť, ktorú je potrebné zvládnuť čo najrýchlejšie, pre druhých zas vítaný relax a dobrý dôvod pustiť si obľúbený seriál. Či už patríte k prvej alebo druhej skupine, mali by ste myslieť na hygienu a udržiavať žehliacu dosku čistú. Na prvý pohľad sa to nemusí zdať, ale baktériám sa na bežnom žehliacom poťahu darí skvele!

 

Hoci väčšine z nás môže pripadať, že vďaka vysokej teplote žehličky je na žehliacej doske sterilné prostredie, nie je to úplne pravda. Baktériám vyhovuje teplé a vlhké prostredie, preto sa množia práve na žehliacej doske a to aj po skončení žehlenia. Vileda preto prišla s praktickým pomocníkom Ultra Fresh poťahom, ktorého povrch znemožňuje baktériám prežívať a ďalej sa množiť. Stopercentne bavlnený poťah s penovou výplňou obsahuje antibakteriálnu zložku chlorid strieborný, ktorá zabraňuje rastu baktériám až o 99,9 %. Vďaka bavlne a penovej vrstve je poťah jemný a príjemný na dotyk. Umožňuje žehličke hladkú cestu po oblečení pre čo najkomfortnejšie žehlenie.

Tento poťah je možné pripevniť na všetky druhy žehliacich dosiek s rozmermi 30×110 až 45×130 cm a môže tak fungovať ako plnohodnotná náhrada za starý alebo ako hygienický doplnok pri pravidelnom žehlení.
Vileda Ultra Fresh poťah zakúpite už od 11,63 Eur.
Pre viac informácií navštívte www.vileda.sk

Zdroj: Jana. N.