Vianočný darček plný výživy pre vaše nohy

mobivenal

Tak ako po minulé roky, aj teraz prichádza jednotka na trhu výživových doplnkov s obsahom diosmínu a hesperidínu na pulty slovenských lekární vo vianočnom balení. Mobivenal micro a Mobivenal micro Simple myslí v predvianočnom období na všetkých, pre ktorých je cielená výživa nôh prvoradá. Radosť tak môžu spraviť nielen sebe, ale aj svojim blízkym, ktorí sa takémuto vianočnému baleniu úprimne potešia.

Kondícia nôh sa s pribúdajúcim vekom, vplyvom dlhého státia, sedenia alebo cestovania môže zhoršiť. Dostaviť sa môže aj neželané nepohodlie dolných končatín, ktoré môže byť dôsledkom ich nedostatočnej výživy. V zimnom období obzvlášť, kedy sa musíme vyrovnať s výkyvmi vonkajších teplôt, pri prechode z vonku do vykúrenej miestnosti alebo naopak. Cielená výživa nôh však podobné nepríjemnosti môže citeľne zmierniť.

Prvá voľba pre vaše nohy s obsahom diosmínu a hesperidínu je odteraz dostupná vo vianočných baleniach až do vypredania zásob. Mobivenal micro a Mobivenal micro Simple (balenia 100+20 tabliet) v sebe skrývajú darček navyše – hrejivé rukavice vhodné na ovládanie smartphonu. Stále platí, že Mobivenal micro a Mobivenal micro Simple je slovenskými užívateľmi rokmi overená kombinácia mikronizovaného (lepšie rozpustného a vstrebateľného) diosmínu a hesperidínu, pričom Mobivenal micro je navyše obohatený aj o 30 mg escínu v jednej tablete.

V lekárňach sú aktuálne dostupné dva varianty vianočných balení s darčekom navyše, a to za nezmenenú cenu v porovnaní so štandardným 100+20 tbl balením:

  • Mobivenal micro Simple 100 + 20 tbl s odporúčanou cenou 17,70 eur,
  • Mobivenal micro 100 + 20 tbl s odporúčanou cenou 19,20 eur.

Viac informácií o výživových doplnkoch nájdete na stránke www.mobivenal.sk