Varenie hračkou nielen počas vianočných sviatkov

Nový intuitívny rad kuchynských spotrebičov Electrolux urobí vaše varenie ešte jednoduchším. S funkciami asistovaného varenia s technológiami SenseBoil®, SenseFry® a SensePro® dosiahnete hravo a bez námahy dokonalé, profesionálne výsledky. Vy sa tak stihnete popri varení venovať aj svojim hosťom.

Inteligentné indukčné varné panely s technológiou SenseBoil® po celú dobu varenia detekujú, kedy voda v hrnci dosiahne bod varu, potom ju automaticky regulujú. Na každej varnej zóne, s pokrievkou aj bez nej, môžete bez obáv variť napríklad zemiaky a odbehnúť si k svojim s hosťom – príprava bude ďalej pokračovať aj bez vás. A to bez obáv, že potom nájdete nevzhľadné a ťažko čistiteľné škvrny, ktoré zostávajú pri pretečení obsahu hrnca.

Nový intuitívny rad kuchynských spotrebičov Electrolux Nový intuitívny rad kuchynských spotrebičov Electrolux

Keď máte plné ruky práce s prípravou pokrmov, spoločnosť Electrolux ponúka ďalšieho pomocníka –  odsávač pár Electrolux s funkciou Hob2Hood, ktorý sa sám postará o čisté a svieže prostredie vo vašej kuchyni. Odsávač sám komunikuje s varným panelom – na začiatku varenia inteligentný systém automaticky zapne a rozsvieti odsávač a nastaví odsávanie podľa intenzity vášho varenia. Nové indukčné varné panely Electrolux SensePro® radu 900 disponujú aj bezdrôtovým snímačom, ktorý meria teplotu v strede pokrmu. Bez obáv sa tak pustite aj do varenia metódou Sous-Vide, pri ktorej sa vyžaduje konštantná riadená teplota. Tú teplotná sonda automatický postráži, na dotykovom displeji sa navyše zobrazuje postup krok za krokom.

No Electrolux vám pomôže aj pri vyprážaní, ktoré nás na Vianoce čaká. Varný panel nastaví ideálny stupeň vyprážania pre každý pokrm a udržuje ho po celú dobu. Vďaka dotykovému displeju máte nad ním úplnú kontrolu – stav jednotlivých zón možno v reálnom čase sledovať a podľa potreby upravovať. Kapor, rezne či palacinky budú lahodné, ale nie pripálené. Tak šťastné a chutné Vianoce s Electroluxom!

Zdroj: Monika Š.