V znamení metalického lesku

Trblietavé tkaniny, modely inšpirované érou 80’rokov a najmä metalický odlesk či lesklé doplnky sú túto sezónu must-have! Možno sú síce trochu ťažšie na kombinácie no existuje nespočetné množstvo možností ako ich čo najlepšie zakomponovať do vášho šatníka či interiéru.

Odviažte sa a zaobstarajte si niekoľko štýlových kúskov aj vy!

 

Metalický základ šatníka
Ak nie ste veľmi stotožnená s lesklými materiálmi, noste ich na klasických kúskoch. Môžete vyskúšať napríklad strieborný metalický top alebo stále veľmi obľúbené plisované sukne.  Ak sa budete držať  základných farieb ako sú čierna,  strieborná a zlatá budete pôsobiť sofistikovane a zároveň trendy. Populárnym sa túto sezónu stal aj medený odtieň ružového zlata. Pôsobí nežnejšie a výborne sa kombinuje s jemnými aj výraznejšími farbami.

Ak ste odvážnejšia, odviažte sa a zaobstarajte si rovno metalické šaty, sako či dokonca zimnú bundu v metalickom odtieni. A nezabúdajte ani na doplnky. Nápaditá je aj kombinácia metalickej obuvi a jednoduchého outfitu.

Krok vedľa nespravíte ani s luxusnou metalickou kabelkou alebo výrazným opaskom.

 

Luxusný inetriér
Trend  ligotavého metalického materiálu sa rozšíril do viacerých odvetví a tak si ho môžeme užiť a to nielen v našich šatníkoch. Kovové metalické odtiene sú veľmi trendy aj v rámci interiéru. Vyskúšajte dekorácie vo forme štýlových sviečok, svietnikov alebo vankúšov a uvidíte ako jednoducho zmeníte vzhľad vašej izby. Moderný nádych vám dodá aj lampa alebo malý stolík.

Bytové dekorácie či interiérové doplnky…dotyk zlata alebo striebra dodá vášmu domovu luxus a moderný pôvab.

 

Zdroj: Nina Murárová
Ilustračná fotografia: pinterest.sk
Galéria: Twinset, cellbes.sk, Kara, Pietro Filipi, beautysecret.sk, bytove-parfemy.sk, Zara