Móda a štýl

Už viete, ktorá bude kráľovnou farieb v roku 2019?

korálová bude kráľovnou farieb v roku 2019

Ako sa rok s rokom zišiel tak ukončil kraľovanie “ultra violet”, farby roku 2018. Zatiaľ čo ultra violet bola pomerne intenzívna, výrazná až by ju možno niekto mohol označiť za agresívnu farbu, jej pokračovateľka je oveľa jemnejšieho razenia. Ako ju nosiť, kombinovať a ktorá to vlastne je?

Viac pokoja a života
Inštitút farieb Pantone zvolil za farbu roka korálovo ružovú! Táto jemná farba by pokojne mohla byť aj farbou dobrej nálady. A presne kvôli tomu ju odborníci vybrali. Aby priniesla trochu pozitívnej energie do nášich životov, presýtených technológiami a neustále svietiacimi obrazovkami. Má symbolizovať všetko živé okolo nás a možno nás aj motivovať, aby sme nemali stále sklonené hlavy nad telefónnymi, ale trochu viac vnímali živú krásu okolo nás.

Farba na leto
Korálová farba je ideálna na leto. Priam nám leto evokuje. Ale pokojne ju môžete zaradiť do šatníka aj teraz. Pokiaľ sa chystáte na ples nebojte sa siahnuť po róbe práve v tejto farbe. Ak patríte k tmavovláskam so snedou pleťou tak nie je žiadny problém. V prípade, že je ste skôr bledulky, určite skúste opaľovací alebo tónovací krém na telo. Korálová farba totiž najkrajšie vynikne práve na opálenej pokožke.

V lete už netreba žiadne opaľovacie krémy, stačí sa trošku vystaviť slniečku. Korálová farba vám letné dni vyslovene rozžiari. Vyskúšajte jednoduché kombinácie s bielymi či čiernymi kúskami vášho šatníka a o dokonalý letný outfit je postarané.

 

Zdroj: AVE
Foto:  pinterest

 

 

Click to comment

Odpovedať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

To Top