URBAN COOL

Urban cool

Kľúčovým trendom pre jeseň 2016 je britský štýl, ktorý je inšpirovaný sviežim pohľadom na krajčírske umenie od polovice 80. po 90. roky. Voľné siluety, prepracované detaily, paleta farieb, ktorá dokonale ladí, prémiové materiály a dôraz na moderné a maximálne využiteľné kúsky. Taká je jeseň v Marks & Spencer, ktorá odráža 130 rokov skúseností v prinášaní prémiovej kvality a štýlu.

Kolekcia je navrhnutá tak, že bez námahy dosiahnete elegantný vzhľad, a to každý deň. Kabáty s dokonalými strihmi v bohatých paletách odtieňov pre studené mesiace, minimalistické košeľové šaty
a ďalšie kúsky navodzujú dojem, že sú požičané z pánskeho šatníka. Prípadne môžete zvoliť nádhernú tuniku a nohavice, pričom opaskom zvýrazníte ženskosť.

Urban cool
Okrem prémiových tkanín sa na jeseň môžete u Marks & Spencer tešiť z praktických inovácií. V ponuke budú kašmírové kúsky, ktoré môžete bez obáv prať v práčke a ušetriť tak za čistiareň, či využitie inovácie Stay New technology. Produkty označené týmto logom vydržia ako nové oveľa dlhšie. Viac získate vy i príroda.

 

 

Urban cool