Úpletové modely, ktoré by vám túto jeseň nemali chýbať v šatníku.

Je nevyhnutné aby sme sa pripravili aj na prichádzajúce chladnejšie dni. To znamená, že je najvyšší čas siahnuť po pohodlnejších a teplejších kúskoch a efektívne ich zaradiť do nášho šatníka. A na toto je ideálny práve úplet. Hrejivý materiál, ktorý by mal tvoriť základ jesenného šatníka.

Je nielen perfektnou voľbou na sychravejšie dni, ale vďaka širokému výberu aj štýlovou voľbou pre každú ženu

Po akých úpletvých kúskoch teda siahnuť túto sezónu?

 

Úpletový kabát
Krásny deň sa môže ľahko zmeniť na upršaný a sychravý v priebehu minúty. Preto je dôležité aby ste mali po ruke vždy nejaký teplejší zvršok. Svetre a hrubšie úpletové kardigány sú perfektnou voľbou pre sychravejšie dni. Dajú sa štýlovo nakombinovať a počas prvých jesenných dní dokonale nahradia kabát. Sú pohodlné a  budete sa v nich cítiť vždy komfortne. Krásne zahrejú a navyše sa dajú perfektne doladiť napríklad s opaskom, ktorý postave dodá potrebné proporcie.

 

Teplý komplet
Komplety sa stali módnym hitom už v letných mesiacoch a inak tomu nebude ani túto sezónu. Na jeseň ale jemné a ľahké materiály vystrieda hrejivý úplet. Súprava z úpletu je ideálnym riešením pre všetky ženy, ktoré sa chcú cítiť pohodlne a zároveň vyzerať trendy. V kurze budú dvojdielne súpravy v minimalistickom prevedení a farbách, ktoré môžete jednoducho doplniť teniskami, poprípade štýlovými mokasínami. Touto jednoduchou kombináciou si vytvoríte casual outfit, ktorý bude pôsobiť trendy, ale zároveň bude dokonale pohodlný.

 

Úpletové šaty
Elegantné a zároveň ležérne. Úpletové šaty sú módnym hitom pre zimné dni, ktorý oceníte najmä ako elegantný kúsok vhodný aj do práce. Chladné rána nám teraz často diktujú čo si môžeme a čo si nemôžme obliecť. Úpletové šaty zahrejú  a sú jednoznačne štýlovým kúskom vo vašom šatníku. Siahnuť môžete po klasických farbách ako je čierna, hnedá či sivá, alebo po šatách s potlačou či rolákových šatách. Tie stačí skombinovať napríklad s pančuškami, vysokými čižmami a doplniť k nim elegantnú kabelku. Výber úpletových šiat je túto sezónu naozaj pestrý stačí si len vybrať ten správny strih pre Vás.

 

Autor: Nina Murárová
Ilustračná fotografia: pinterest.com,
Galéria: Twinset, Björn Borg