Upečte si s deťmi koláčiky na detskú párty

Ak pripravujete detskú párty pre svoje ratolesti, určite vám rady pomôžu pri jej príprave. Veselé koláčiky by na nej nemali chýbať! Všetko potrebné nájdete v Lidl-Shope.

Na vymiešanie cesta potrebujete praktickú misku. Ľahkú, dostatočne veľkú a s protišmykovou úpravou, aby pri používaní pevne stála. Ernesto Miska na miešanie spĺňa všetky tieto požiadavky. Navyše je vybavená praktickou pokrievkou, ktorá pri šľahaní zabráni prskaniu cesta na všetky strany.

Miska je odolná voči teplotám od -20° do +80° C, vhodná do umývačky riadu. Objem je približne 5 litrov, takže v nej vymiešate dostatok cesta aj na veľký plech koláčov.

Cena: 4,99 €,  Lidl-Shop

Viac info na: https://www.lidl-shop.sk/p/ernesto-miska-na-miesanie-5-l/p100285482

 

Veľký zajac alebo malé zajačiky, medvedík, veľký jednorožec aj malé jednorožce, motýliky a kvetinky – vybrať si môžete formu, ktorá sa vašim deťom bude najviac páčiť. Ernesto Silikónová forma na pečenie je z pružného, termorezistentného platinového silikónu. Výhodou tohto materiálu je možnosť pečenia bez použitia tuku a neovplyvňuje ani chuť koláčikov. Odolá teplotám od -20° do +250° C, takže formu môžete použiť aj v mrazničke. Je vhodná na umývanie v umývačke riadu a použitie v mikrovlnnej rúre.

Cena: 2,99 €,  Lidl-Shop

Viac info na: https://www.lidl-shop.sk/p/ernesto-silikonova-forma-na-pecenie/p100285481