Túto jeseň stavte na trendy vestu

trendy vesty na jeseň

Vesta je kúsok, ktorý je na prechod z jesene na zimu priam ideálny. Nosiť ju môžete samostatne, na sveter, sako, blúzku, cez koženú bundu a keď sa poriadne ochladí vestu si oblečte aj pod zimnú bundu. Okrem kožušinových sa nosia aj páperové či dokonca elegantné vlnené, či látkové vesty.

Kožušinová
Kožušinová vesta je zimná klasika. Samozrejme úplne naj sú pravé kožušinky, ak ši však takýto model nemôžete dovoliť siahnite po umelej kožušine. V takom prípade určite stavte túto sezónu na farebnosť. Namiesto čiernej vyskúšajte napríklad, modrú, ružovú alebo viacfarebnú kožušinovú vestu.

Chlpatá
Okrem kožušinových sú posledné sezóny tiež veľmi obľúbené vesty z peria. Perie je veľmi jemné a príjemné na dotyk. Takáto vesta vyzerá rovnako luxusne ako vesta z pravej kožušiny, má však oveľa príjemnejšiu cenu. Aj v prípade vesty z peria siahnite túto jeseň po farebných modeloch.

Páperová
Vesta je ideálna do daždivého a veterného počasia. V tomto prípade by mala byť  zo šuštákoviny a najlepšie aj s kapucňou. Rovnaký model oceníte ak sa náhle ochladí, nie však natoľko aby sme ešte zo skrine vyberali zimnú bundu.

Elegantná
Vesta nieje vonkoncom určená, len na športové outfity. Nestráňte sa jej ani v prípade ak sú vaše denné stylingy ladené skôr do elegantnej nôty. Skúste si napríklad obliecť kožušinovú vestu na bielu blúzku a k stylingu pridajte zaujímavý náhrdelník.

Autor: Nina Murárová
Ilustračná fotografia: pinterest.com
Produktové fotografie:  Krémová vesta Reserved, vesta z peria Twin-Set, páperová vesta Cellbes, khaki vesta s kožušinou Takko, šedá vesta Vanessa Bruno, rúžová kožušinová vesta Guess