Móda a štýl

Tri rady ako sa stať kráľovnou plesu

A zvládnuť ho bez faux-pas. Pretože nielen vďaka krásnym šatám, ale najmä vďaka dodržaniu plesovej etikety sa z vás môže stať hviezda večera.

Výnimočné šaty na výnimočnú príležitosť
Ples je spoločenskou udalosťou, ktorá má svoj status a tak je skutočne výnimočná. Využite to a vyberte luxusne vyzerajúce plesové šaty. Dbajte na to, aby vám ich farba lichotila rovnako ako ich strih. Zároveň majte na mysli, že ples nie je párty. Eleganciu plesovému outfitu nepridajú lacno vyzerajúce materiály, hlboké výstrihy, ani príliš krátke sukne. Tie môžu, práve naopak, všetkých prítomných pobúriť.

Doplnky, ktoré vám nemôžu chýbať
Každý aspekt outfitu, na túto špeciálnu príležitosť musí byť nie len vybraný s citom a vkusom, ale aj nosený podľa etikety. Pre dámy sú na ples najvhodnejšie lodičky alebo remienkové sandále. Ak sa však rozhodnete pre otvorenú špičku, nepodceňte dokonalú pedikúru. Kabelku vyberajte malú a laďte ju k outfitu.

Menej je viac
A v tomto prípade to platí obzvlášť. Stavte na to, čo viete, že vám pristane. Neodporúčame extravaganciu, ani niečo, čo vám je cudzie. To platí pri šatách, pri výbere doplnkov, ale aj pri líčení.

Autor: AVE
Zdroj foto: zoot.sk, bonprixshop.eu, pinterest.com

 

 

 

Click to comment

Odpovedať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

To Top