Móda a štýl

Trendy na rok 2018: Poradíme vám čo nosiť, aby ste boli IN

Módne trendy 2018

Rok 2018 nám prináša novú, sviežu vlnu trendov, ktoré nás budú počas nadcháduajúcej jari  sprevádzať. Inšpirovať sa môžete nielen prehliadkami zo svetových metropol, ale tiež populárnym štýlom ulice V článku sa tiež dozviete ako jednotlivé trendy nosiť.

 

Americana
Splnený americký sen už na jar. Móla na New York Fashion weeku sa niesli vo farbách bielej, modrej a červenej. Klasický americký štýl je inšpiráciou aj pre tohtoročné módne trendy. Vyskúšajte nestarnúcu kombináciu týchto troch farieb a zaručene budete mať úspech. 

Hot Pink
Jednou z hlavných farieb roka 2018 bude jednoznačne Hot Pink – horúca ružová. Je výrazná, ženská a neprehliadnuteľná. Krásne sa kombinuje aj s inými výraznými farbami ako napríklad s červenou, žltou či fuchsiovou. Nápadné lodičky či kabelka vám tiež dodajú ten správny „hot“ look.

Vzor na vzore
Ďalším populárnym trendom je miešanie rôznych vzorov v rovnakom oblečení. Tento trend je veľmi jednoduchý no najlepšie je začať možno trošku opatrnejšie a pohrať sa s detailmi.

Niekedy sa vzory, ktoré sa zdajú byť veľmi odlišné, dajú veľmi šikovne a štýlovo prepojiť. Použite svoju kreativitu a úsudok.

Autor: Nina Murárová
Ilustračná fotografia: pinterest.com
Galéria: Zanela.sk, Twinset, Cellbes.sk, Zara.com, Stradivarius, Asos.com

Click to comment

Odpovedať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

To Top