TOM JONES si chce Bratislavu užiť naplno

Legenda pop music Tom Jones si chce v Bratislave dopriať luxus, domáce jedlo aj miestne pivo! Do agentúry Vivien už dorazil zoznam špeciálnych požiadaviek speváka a jeho 33-členného štábu. Tom Jones vystúpi na Západnej terase Bratislavského hradu 19. augusta 2015 v rámci Vivien Exclusive Night.

Slovenské pivo, svetové vína

Pre celý tím Toma Jonesa má byť k dispozícii dostatok pitnej vody a balenej vody značky Evian. Okrem toho si manažment vyžiadal na ochutnávku slovenské pivo a miestne vína. Popri tom však v šatniach nesmie chýbať prestížne víno z oblasti Châteauneuf-du-Pape a novozélandský Sauvignon Blanc. K vínu si želajú misu so slovenskými syrmi a ovocie. V šatni Sira Toma Jonesa nesmie chýbať pohodlná sofa s mäkkými vankúšmi, kávový stolček, veľké zrkadlo či vonné tyčinky v skle. Sir Tom Jones si vyžiadal chladničku plnú rôznych plechovkových nápojov, pričom by rád ochutnal aj miestne obľúbené nealko nápoje. Okrem toho chce mať v šatni nealkoholické pivo, energetické nápoje, fľašu nealkoholického šampanského značky So-Jennie vo vedierku s ľadom či fľašu Dom Perignon z roku 2002 alebo 2003. Okrem toho si umelec vyžiadal dostatok ľadu do nápojov.

Ochutnajú slovenskú kuchyňu

V 33-člennom tíme umelca je jeden vegán, čomu musí byť prispôsobený výber a príprava jedál. Manažment si vyžiadal slovenských kuchárov, ktorí budú pripravovať predovšetkým zdravé jedlá, pričom fast food a jedlo z donášky je absolútne neprípustné. Vyprážané jedlá sú tabu a spevák aj členovia kapely si potrpia na bohatom výbere čerstvých šalátov. Pritom však organizátora koncertu požiadali, aby im kuchár naservíroval čo možno najviac z miestnej kuchyne. Aspoň 10% pripravovaných jedál má byť vegetariánskych.

Umelec prenocuje v najluxusnejšom bratislavskom hoteli na brehu Dunaja. K dispozícii bude mať luxusný apartmán. Na jeho vybavenie nemá špeciálne požiadavky, ale hotelový servis chce mať v prípade potreby k dispozícii nonstop. Okrem toho chce mať Tom Jones v apartmáne minibar naplnený rôznymi nealko nápojmi a zdravými sladkosťami. Slovenskí kuchári, ktorí budú umelcovi a jeho kapele variť, už majú aj zoznam obľúbených jedál. Nechýbajú v ňom šaláty, pečené ryby či špagety s mäsovými guľkami.