Tipy na leto – horúce či vychladené?

Ak radi grilujete v záhrade alebo v  prírode, máme pre vás dva skvelé tipy z Lidl shopu. Udržia vaše jedlo horúce, ale aj správne vychladené.

Sú ohromne praktické a vďaka nim bude vaše jedlo teplé alebo studené dlhší čas. O čom je reč? O Ernesto Termomiskách – trojdielna súprava ponúka tri termomisky s rôznym objemom (1 450 ml, 840 ml a 420 ml). Dvojitá stena udrží dlhšie teplé grilované dobroty, alebo aj vyprážané rezne či uvarenú ryžu a zemiaky. Najmenšiu misku môžete zasa použiť na uchovanie sviežeho chladeného zeleninového alebo ovocného šalátu.

Vnútro je z nehrdzavejúcej ušľachtilej ocele a každá miska má uzáver s otočným zatváraním. Sú tepelne odolné od -30 °C do +90 °C. Vďaka trendovému dizajnu ich môžete bez problémov použiť na servírovanie aj pri slávnostných príležitostiach, stretnutiach v rodinou a priateľmi. Ľahko sa udržiavajú a vhodné sú aj do umývačky riadu.
Cena: 19,99 €,  Lidl-Shop

Viac info na: https://www.lidl-shop.sk/p/ernesto-termomiska-3-dielna-suprava/p100281973

 

Crivit Chladiacu tašku v rôznych farebných odtieňoch oceníte najmä v horúcom počasí. Nápoje udrží príjemne vychladené až sedem hodín. Má priestrannú hlavnú priehradku s obojstranným zipsom, vyberateľnú vodotesnú plastovú tašku a vyberateľnú priehradku na fľaše. Uložíte do nej 6 fliaš (1,5 l) poležiačky alebo 12 fliaš (1 l) postojačky. Ľahko ich vyberiete vďaka menšiemu otvoru v uzávere bez toho, aby ste v teple museli zakaždým otvárať celú tašku.

V chladiacej taške s objemom približne 35 l, môžete okrem nápojov prenášať aj vychladené ovocie, zeleninu a iné potraviny.  Okrem rukovätí má tiež praktický ramenný popruh na nosenie. Dá sa ľahko zložiť a zopnúť suchým zipsom, popruhmi k nej upevníte aj deku na piknik.
Cena: 7,99 €,  Lidl-Shop

Viac info na: https://www.lidl-shop.sk/p/crivit-chladiaca-taska/p100288257

 

Zdroj: Eva F.