Móda a štýl

Svieže jarno-letné farebné líčenie

Zaexperimentovať si s farebnými očnými tieňmi občas môže byť celkom dobrý úlet od dennej rutiny líčenia. Ovšem vyžaduje to aj istý cit pre farby a trochu skúseností. Slnečné jarné až letné počasie sa k tom priam ponúka, aby sme upustili od ponurých, šedých tlmených tónov. Na trhu je množstvo kozmetických produktov, ktoré nás lákajú svojou farebnosťou a môžeme ich vyskúšať.

Najnovšie beauty trendy z prehliadkových mól svetových týždňov módy z New Yorku, Londýna, Milána a Paríža 2018 sa vydali tiež týmto smerom. Módni návrhári spolu so svojím teamom make-up artistov prepadli farebnej explózii a predviedli rôzne odviazané farebné kreácie pre sezónu jeseň/zima 2018. Na milánskom týždni módy značka Prada vyšla s líčením očí pretiahnutými „krídlami“ k spánkom so zdobením kamienkami Swarovski.

 

Prada, zdroj:  cosmopolitan com

 

 

 

Zdroj: instyle com/ Prevládali farby fuchsiová, mangenta pink a fialová v kombinácii s červenou.

 

Svieže koralovo-zlaté líčenie pristane tak jemným rusovláskam ako aj opálenej pleti.

Beauty trend, London Fashion Week: koralovo-zlatý make-up, prehliadka britskej značky Peter Pilotto, predávanej dnes už vo viac ako 50 krajinách, jeseň/zima 2018/19, zdroj: popsugar com

Svieže koralovo-zlaté líčenie pristane tak jemným rusovláskam ako aj opálenej pleti.

 

 

Moje príklady farebných očných tieňov, ktoré som skombinovala s celkovým lookom nielen počas týždňa módy v Miláne, ale aj na bežný deň.

Pre prehliadku značky Gucci, v uliciach aj na prehliadkových mólach milánskeho týždňa módy prevládala farba ružová. Zvolila som ružový farebný make-up aj outfit. Líčenie aj celkový look zaujalo módnych reportérov, ktorí so mnou natočili rozhovor na tému svieži make-up a mladistvý look.

Výrazné farebné líčenie použité na deň – skombinované so zlato-béžovo-zeleným outfitom pri príležitosti prehliadky značky Versace, Miláno fashion week. Náročnejšie  líčenie pre pokročilých spočíva v kombinácii zlatého očného tieňa značky Dior, zeleného trblietavého tieňa značky Gosh, fialového očného tieňa Mac a fuchsiového tieňa značky Kiko s oranžovo.zlatými perami.

Dnes už je na trhu skutočne veľa produktov od rôznych výrobcov a pokiaľ nemáme ešte prax, možeme využiť aj služby profesionálneho vizážistu.

Tmavovláskam s hnedozelenými očami sa dokonale hodí tento „páví“ make-up vhodný na party.

 

 

 

Ing.arch. Miroslava Vaňharová, Mya Mirell
www.myamirell.eu

 

 

Click to comment

Odpovedať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

To Top