Štýlový streetfood u vás doma

Aj vy si radi s priateľmi pochutnávate na streetfoodových špecialitách? Však kto by aj nie! Obľúbená značka McCain, ktorú poznáte ako výrobcu kvalitných zemiakových hranolčekov, prináša na pulty predajní nový gurmánsky zážitok: streetfoodové hranolčeky, ktoré si jednoducho pripravíte u vás doma!

 

Tri druhy štýlových a extra chrumkavých hranolčekov, ktoré poznáte z útulných bistier, pubov a food truckov, stačí len vysypať na plech a bez pridania oleja upiecť do zlatista. K dipom a omáčkam? Do handmade misky, trendy papierového kornútika či štýlového kovového košíka? Streetfoodové McCain hranolčeky sú neformálne a otvárajú nové možnosti servírovania! Môžete bez obmedzení kombinovať a vychutnávať nové gastro zážitky v pohodlí vašej obývačky. Viac na www.mccain.sk.

 

Trio chrumkavých streetfood hranolčekov
Na atmosféru streetfoodových trhov nemusíte odteraz netrpezlivo vyčkávať! McCain streetfoodové hranolčeky sú tu pre vás s novou receptúrou pre extra chrumkavosť, so 100% chuťou zemiakov a prvotriednou kvalitou McCain. Hranolčeky Crispers, Skin On FriesFri’Style sú vhodné pre vegánov a majú certifikát Európskej vegetariánskej únie.

V-hranolčeky CRISPERS ako zo streetfoodového festivalu
Novinkou tejto jesene sú extra chrumkavé hranolčeky v tvare V, s vrúbkovaným rezom a so zemiakovou šupkou na okrajoch. Absolútne štýlové a výnimočne chutné Crispers čakajú na vytvorenie streetfoodovej atmosféry aj u vás doma. K dipom, plnené chutnou plnkou alebo ako príloha? Je toľko možností ako hranolčeky Crispers kombinovať! Streetfood je trend, ktorý je stále viac populárnejší, tak vychutnávajte, chrumkajte a zažite pravú streetfoodovú pochúťku Crispers u vás doma.
McCain Crispers: 1,99 €/ 500 g

SKIN ON FRIES, hranolčeky so zemiakovou šupkou
Vynikajúce zemiakové hranolčeky so šupkou si obľúbi každý! Ich rustikálny vzhľad, lahodná zemiaková chuť a extra chrumkavosť očarí nielen vás, ale aj vašich priateľov a hostí. Pripravíte ich jednoduchou cestou: pečením v rúre bez dodatočného oleja. Radi ochutnávate a skúšate nové jedlá? Tak potom sú tu stretfoodové hranolčeky Skin On Fries presne pre vás!
McCain Skin On Fries: 1,99 €/ 650 g

 

Streetfoodové jedlé „lyžičky“ FRI’STYLE
Obľúbené hranolčeky v tvare U sú ešte chrumkavejšie! Vďaka inovatívnej receptúre ich budete ešte viac zbožňovať! Hranolčeky Fri’Style ako vystrihnuté zo streetfoodových trhov sú ideálne k dipom a omáčkam. Viete ich použiť ako „jedlú lyžičku“ a nabrať si presne toľko dipu, koľko chcete. Ideálne na posedenie s priateľmi a pohodu u vás doma.
McCain Fri’Style: 1,99 €/ 600 g

Viac informácií o spoločnosti McCain nájdete na www.mccain.sk.

Zdroj: Lucia P.