Stavte na pohodlnosť! Ako vyzerať ležérne a zároveň šik?

Mnohé z nás si pri hľadaní vlastného módneho štýlu potrpíme najmä na pohodlnosť  a originalitu. Preto sa s termínom „ležérna elegancia“ stretávame v poslednej dobe veľmi často. Je neskutočne univerzálna a pristane naozaj každému.

 

Prepojenie štýlov
Je to trend, ktorý prepája voľnejší štýl, do ktorého patria jednoduché strihy, basic oblečenie, tenisky a elegantný štýl. Elegancia na druhej strane miluje dokonalosť a kombinuje ženské prvky. Nájdeme v nej vysoké podpätky, saká či sukne, luxusnejšie materiály a premyslené  strihy. Spojením týchto dvoch štýlov si vytvoríte trendy outfity na každý deň. Základom je správne prepojenie prvkov. Aj obyčajné rifle môžu vyzerať elegantne a štýlovo ak sa spoja so správnymi doplnkami a topánkami.

 

Kombinácie
Nájdite zlatú strednú cestu a zoberte si s oboch štýlov to najlepšie. Vo zvolenom outfite sa v prvom rade musíte cítiť dobre vy sama.  Ak sa v outfite budete cítiť dobre a sebavedomo, budete tak aj zaručene vyzerať.

Veľmi ľahko si kombinácie vytvoríte zo základných kúskov vo vašom šatníku. Sústreďte sa hlavne na oporné prvky akými sú sako a mokasíny alebo alebo jednoduchý outfit v kombinácii s lodičkami. Kombinovať môžete aj materiály. Vyskúšajte dvojicu denim a hodváb alebo kožu a čipku. Takýto kontrast rozhodne zanechá dojem.

 

Zdroj: Nina Murárová
Ilustračná fotografia: 
pinterest.com
Galéria: Twinset, cellbes.sk, Pietro Filipi, Kara, La Femme,