Šťavnaté osvieženie

Dostatočný príjem tekutín pomáha naštartovať metabolizmus, detoxikovať organizmus a v konečnom dôsledku chudnúť. Obzvlášť dôležité je to vtedy, ak ste do novoročných predsavzatí zaradili pravidelné cvičenie. Nezabúdajte ani na minerálky. Pomôžu pri regenerácii organizmu a doplnia minerálne látky, ktoré v diétnom režime v strave chýbajú.

Nie je jedno, akú minerálku si vyberiete. Zvoľte tie, ktoré sa označujú ako stredne mineralizované, majú vyvážený pomer minerálov. Takéto minerálky môžete piť bez obáv každý deň. Zabezpečia nielen potrebnú hydratáciu, ale najmä nakopnú organizmus pre správny štart zdravšieho životného štýlu. Takou je minerálna voda Mattoni, ktorá vyviera v panensky čistej prírode v okolí Karlových Varov.

Typická ľahká a svieža chuť bieleho hrozna je to pravé pre bláznivé jarné dni. Vylepšená receptúra minerálnej vody Mattoni s nižším obsahom cukru  neobsahuje žiadne umelé farbivá a konzervačné látky. Nalejte si pohár  šťavnatej Mattoni s bielym hroznom a naštartuje sa do nového dňa plného prekvapení.