Spolu chutí všetko lepšie

A platí to pri každej príležitosti. Dobré jedlo chutí vždy lepšie, ak ho vychutnávame v spoločnosti našich blízkych a priateľov. Zdieľanie spoločných chvíľ nás robí ešte bližšími a ak si pritom vychutnávame aj dobré a s láskou pripravené jedlo, je to výnimočný zážitok. A práve pre takéto chvíle pripravila spoločnosť McCain, globálny líder mrazených zemiakových produktov, hranolčeky a zemiakové špeciality, ktoré očaria extra chrumkavosťou a jedinečnou chuťou. Posedenie s priateľmi, oslava výnimočných chvíľ či rodinné stretnutie? Zemiakové McCain dobroty premenia každý moment na dokonalý.

 

Streetfoodové hranolčeky zo sladkých zemiakov

McCain hranolčeky Sweet Potatoes sú ako vystrihnuté z trendových bistier a streetfoodových festivalov. Zažite ich výnimočnú atmosféru priamo u vás doma! Hranolčeky zo sladkých zemiakov sú pripravené podľa najnovšej receptúry pre extra chrumkavosť a sú ako stvorené pre chvíle pohody s priateľmi.

Ak zvyknete s priateľmi spoločne variť a pripravovať rôzne kulinárske špeciality, hranolčeky Sweet Potatoes sa stanú obľúbenou súčasťou vašich stretnutí. Vytiahnite dosky, misky a zástery, pretože váš domov sa zmení streetfoodový festival a vy ste hlavný hostiteľ! Hranolčeky stačí po upečení naservírovať do košíkov či kornútikov, pridať chutné dipy, šaláty či dobroty z mäsa a streetfoodová hostina je hotová. Dobrú chuť!
McCain Sweet Potatoes: 3,49 € / 500 g

 

Pečené zemiaky s bylinkami pre výnimočné okamihy

Špeciálne príležitosti si vyžadujú našu pozornosť a kreatívne nápady. Aj čo sa jedla týka. A na to sú ako stvorené pečené zemiakové mesiačiky od McCain, posypané voňavými stredomorskými bylinkami.
Výborná chuť pečených zemiakov s oreganom a rozmarínom…
Mäkké vo vnútri a chrumkavé na povrchu…
Už sa vám zbiehajú slinky, že? Mediterrane Wedges premenia každé jedlo na výnimočné lusknutím prsta. Stojí predsa za to odmeniť seba a našich blízkych chrumkavým potešením!
McCain zemiaky Mediterrane Wedges: 3,49 € / 750 g

 

Oslavujte s elegantnými kroketkami

Existuje tisíc dôvodov na stretnutia s rodinou. A samozrejme, dobré jedlo nesmie chýbať! Chutné chrumkavé kroketky od McCain pripravené z jemnej a lahodnej zemiakovej kaše sa hodia k rodinným receptom – pečenému mäsu aj rybe. Kroketten Fest sú vytvarované do elegantných guľôčok a kornútikov. Po upečení sú zvonku chrumkavé a vnútri jemné a nadýchané. Odolali by ste? Výnimočné stretnutia s rodinou si zaslúžia to najlepšie. S kroketkami Kroketten Fest premeníte každú oslavu na jedinečný zážitok z dobrého jedla!
McCain krokety Kroketten Fest: 3,49 € / 600g

Viac informácií o spoločnosti McCain nájdete na www.mccain.sk.