Sima Martausová má nový akustický klip a bratislavský koncert vypredala na jeden plagát.

Jeden plagát pri vstupe do Ateléru Babylon stačil na to, aby Sima Martausová už pred týždňom kompletne vypredala svoj bratislavský vianočný koncert, ktorý bude 19.12.2014. Nie je jediný. Podobne sú na tom aj koncerty v Blue Note v Novom Meste nad Váhoma a v Starom divadle Karola Spišáka v Nitre.

Fanúšikovia sa tešia na piesne z nového autorského albumu „Na pravom poludní“, ktorý Sima nahrala a na koncerte zahrá so skupinou, ktorú tvoria : Igor “Ajdži” Sabo (bicie), Martin Zajko (gitary, mandolíny, ukulele),Pišta Lengyel (gitara, steel guitar),Martin Gašpar (kontrabas, basa), Martin Wittgruber (klávesy, akordeón).

Dvanásť nových autorských piesní a dva bonusy z nového albumu na koncertoch doplnia už obľúbené pesničky z predchádzajúceho, úspešného albumu „Dobrý deň, to som ja.“, ale aj nové, zatiaľ nevydané a často úplne čerstvo napísané pesničky.

Bez názvu(910)

“Ja by som ľuďom najradšej zaspievala všetky nové piesne hneď, keď ich napíšem. Je ich zatiaľ stále dosť. Ale koncert by bol potom asi veľmi dlhý…A chceme zahrať hlavne obľúbené piesne z albumu Dobrý deň, to som ja, piesne z nového albumu Na pravom poludní, o ktoré nás diváci na koncertoch žiadajú. Na úplné novinky možno nezvýši čas…ale uvidíme. Možno sa to tam nejak pomestí…” prezradila o programe nového turné speváčka a skladateľka Sima Martausová.

Z nového albumu je už zverejnený oficiálny videoklip k singlu Buď mi doktoroma teraz aj akustické video k piesni Cirkus.

Link navideo Buď mi doktorom : http://youtu.be/FGrSWKbcK1k

Link na Cirkus : https://www.youtube.com/watch?v=WzrI0DFmW0Q

Termíny koncertov :
15.12.2014 – Nitra
Staré divadlo Karola Spišáka v Nitre
18.12.2014 – Nové Mesto nad Váhom
Blue note
19.12.2014 – Bratislava
Ateliér Babylon o 19.00