Sexi kniha, ktorú si zamilujete

Joss, ako ju všetci familiárne volajú, sa roky skrývala pred vlastnou minulosťou. Rozhodne sa ujsť pred spomienkami na tragické udalosti a presťahuje sa zo Spojených štátov do Škótska. Tvrdohlavo sa vyhýba blízkym vzťahom a preto nikto netuší, aký veľký žiaľ v sebe dusí. A ako musí dennodenne bojovať so svojimi démonmi. No teraz nastal čas odhaliť pred svetom trpké tajomstvá.

Samotársky život Joss dokonale vyhovuje – kým sa nenasťahuje do nového bytu na Dublin Street a nespozná Bradena. Ten otrasie jej zdanlivo nedobytným svetom.
Braden totiž vždy dostane, čo chce. Je úspešný, bohatý, neskutočne príťažlivý – a odhodlaný dostať Joss do postele. Keď zistí, že ju predstava vzťahu desí, navrhne jej, aby uzavreli dohodu, ktorá uspokojí ich spaľujúcu sexuálnu príťažlivosť.
No tvrdohlavému Škótovi ich posteľné hry nestačia a Joss spanikári. Predstava, že niekto prenikne do útrob jej duše, je pre ňu neprípustná.

„Naozaj sexi kniha, ktorej hrdinku si zamilujete.
A najmä jej cestu k sebe samej a k tomu, aby bola silnejšia.“ USA Today

Ak chcete knihu, ktorá má srdce, vojde vám pod kožu a nenechá vás na pokoji, kým nedočítate aj poslednú stranu, potom je Dublin street pre vás to pravé čítanie! odporúča Amazon. Edícia Svetový bestseller tak dostala ďalší skvelý kúsok s erotickým nábojom, pri ktorom budete mať údajne chuť vyvesiť na dvere ceduľku s nápisom NERUŠIŤ!