Semišová poézia

Jeseň dokáže prekvapiť. Nielen prekrásnymi scenériami, ktoré hrajú najrozmanitejšími farbami, ale tiež dažďom, chladným vetrom a celkovo pochmúrnym počasím. Kamarát do dažďa je v tomto prípade určite semiš. Mäkký, teplý a trendy! Návrat 70-tych rokov ešte stále rezonuje v éteri horúcich vychytávok pre túto sezónu. Ak chcete byť na jeseň nielen v teple, ale aj in, rozhodne by mal vo vašom šatníku semiš hrať prím.

Od hlavy k päte

Do semišu sa môžete buď zabaliť úplne celá, alebo nechať vyniknúť len jeden kúsok. Neoceniteľná určite bude sukňa, ktorú keď skombinujete s blúzkou budete mať na sebe outfit ako z móla. Dĺžku sukne zvoľte podľa typu postavy- mini, midi alebo maxi? Žiadny diktát, úlohu hrá len vaša osobná preferencia a vkus.

Ak máte rady spôsob-jednou ranou dve muchy potom si oblečte semišové šaty a outfit máte vyriešený.

Trenčkot trochu inak

Trenčkot je jednoznačne jesenná záležitosť. Aby nebol nudný, vyskúšajte semišovú alternatívu. Nie každému pristanú zemité farby od svetlo hnedej, cez tehlovú až po čokoládovo hnedú. Semiš vyzerá výborne aj v tmavých odtieňoch modrej, zelenej a vínovej.

Semišová maličkosť

Kabelka, kozačky alebo kotníkové čižmičky. To všetko oživý váš jesenný outfit. Navyše ak si byriete kúsok ozdobený strapcami získate tak výrazný kúsok vhodný do práce aj do mesta.

foto: pinterest.com